Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pod dalekim niebem – ebook

TANIEJ 7 %

Sarah Lark  

22.09.2021

22.09.2021

polski

Sonia Draga

978-83-8230-211-0

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Porywająca powieść o dramatycznych sekretach rodzinnych, słusznych i błędnych decyzjach, zaufaniu i miłości

Współczesny Hamburg. Niemiecka dziennikarka Stephanie urodziła się w Nowej Zelandii, tam też spędziła pierwsze lata życia. Nic jednak nie pamięta z tamtych czasów. Nawet swojego ojca, który zginął tragicznie. Teraz wraca do kraju dzieciństwa, żeby rozwikłać tajemnicę utraconych wspomnień.

Powrót do dawnych lat oznacza dla Stephanie konieczność zmierzenia się z trudnymi wydarzeniami z dzieciństwa, kiedy to była świadkiem przestępstwa. Dzięki pamiętnikowi uprowadzonej maoryskiej dziewczyny udaje się jej utworzyć pomost między przeszłością a przyszłością.

Żeby wreszcie poznać długo ukrywaną tajemnicę rodzinną, Stephanie przemierza całą Nową Zelandię. Nie jest jednak sama. W podróży towarzyszy jej charyzmatyczny maoryski naukowiec Weru, który kieruje się czymś więcej niż tylko chęcią odnalezienia prawdy...

„Lark jak zwykle pisze subtelnie i porywająco nie tylko o miłości i tajemnicy, ale także w fascynujący sposób przedstawia fragmenty historii Nowej Zelandii”. Börsenblatt

Pod dalekim niebem - ebook

33,48 zł 36,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2021-10-13

    Piękna powieść, gdzie teraźniejszość i przeszłość splatają się w ciekawą historię, pełną rodzinnych tajemnic, a wszystko to w egzotycznym zakątku świata, Nowej Zelandii. Tam właśnie urodziła się Stephanie, niemiecka dziennikarka, która zajmuje się wyjaśnianiem okoliczności morderstw, których nie udało się rozwikłać. Wraca "do korzeni" i próbuje przy tej okazji wypełnić luki w swojej pamięci, bo nie pamięta nic z okresu spędzonego w Nowej Zelandii, a mieszkała tam sześć lat. Przy okazji zgłębiamy historię Maorysów, którzy przez lata gnębieni byli przez Anglików i pozbawiani wszelkich praw.
    Polecam lekturę tej nietuzinkowej powieści.

1 - 1 z 1 opinii