Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pod wspólnym niebem 2: Zanim zobaczymy Neapol – ebook

CENA NEXTO

Magdalena Kołosowska  

12.01.2022

10.01.2022

polski

336

Replika

9788366989689

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Poczułam się wolna. Po raz pierwszy, odkąd odszedł, pomyślałam o swojej przyszłości bez niego. Jakbym zobaczyła nagle czystą kartkę i już wiedziała, jak ją zapisać.

Danka - kilka lat wcześniej los ciężko ją doświadczył. Zachorowała na nowotwór. Operacje ratujące życie zniszczyły jej urodę, a ona utwierdziła się w przekonaniu, że już nic dobrego jej nie spotka. Wychowuje syna, który jest jej oczkiem w głowie, oraz tkwi w małżeństwie, choć wie, że mąż prowadzi podwójne życie. Jednak kiedy sama traci pracę, a mąż przegrywa w kasynie ich wspólne pieniądze, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Ale czy nie jest już na to za późno?

Pod wspólnym niebem 2: Zanim zobaczymy Neapol - ebook

28,74 zł 30,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2022-01-16

  Akcja drugiej części ksiązki Magdaleny Kołosowskiej zdecydowanie przeniosła się do Danki, drugiej z trzech wirtualnych przyjaciółek. Danka przeżyła wiele w swoim życiu, bo najpierw narzeczony porzucił ją przed ołtarzem, czego nie jest w stanie wyrzucić z siebie do dziś, krótko potem związała się z Januszem, ale ich związek absolutnie nie spełniał jej marzeń o rodzinnym szczęściu. Żyli w zasadzie obok siebie, a Danka nie potrafiła zrezygnować z wygodnego życia przy Januszu, gwarantującego stabilizację finansową. Znosiła jego "skoki w bok", byle co miesiąc na ich wspólne konto wpływała odpowiednia suma pieniędzy...
  Potem choroba nowotworowa i jej skutki sprawiła, że niemal przestała czuć się kobietą i nawet do głowy jej nie przyszło, że gdzieś jeszcze czeka na nią szczęście i skupiła się wyłącznie na miłości do jedynego syna.
  Teraz los zgotował jej jeszcze większą niespodziankę, ale o tym... przeczytajcie po prostu.
  Cały czas wsparciem są oczywiście wirtualne przyjaciółki, z którymi wreszcie mogła spotkać się w realu, ale i tak wiszą na komunikatorze, a ich niekończące się rozmowy mogłabym czytać w nieskończoność. Czekam na dalsze losy przyjaciółek z wielkim zainteresowaniem... aż do kwietnia, bo wtedy pojawi się kolejna część powieści.

1 - 1 z 1 opinii