Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Podróżniczka – ebook

CENA NEXTO

Alexandra Bracken  

27.04.2018

27.04.2018

polski

Sine Qua Non

978-83-8129-143-9

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Została osierocona przez swój czas. Jej przyszłość przestała istnieć.

Etta Spencer marzyła o karierze skrzypaczki, lecz los miał dla niej inne plany. Zmuszona, by tułać się po najróżniejszych krajach i epokach, cierpiąc z powodu rozłąki z ukochanym Nicholasem, poszukuje tajemniczego astrolabium, które jest najpotężniejszym artefaktem podróżników. Tylko ono pozwoli jej odnaleźć i ocalić tych, których kocha.

Szalona podróż po egzotycznych miejscach, spiski, ciągła walka z czasem, nieoczekiwane sojusze i zdrady. Oto, co czeka na was w ostatnim tomie serii.

Kto jest sprzymierzeńcem, a kto wrogiem? Czy stawką za uratowanie świata okaże się miłość?

Podróżniczka - ebook

29,67 zł 31,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Olga Śmiełowska/2018-08-11

    Jaka jest druga część historii Etty i Nicholasa? Nie wiadomo jaka. Teoretycznie dużo się dzieje, ale nie dzieje się nic szczególnego. Najciekawszy element poprzedniej części, czyli podróże w czasie, został ograniczony w taki sposób, że już nie możemy rozkoszować się opisami egzotycznych miejsc i emocjami zaskoczonych nowością podróżników. Teraz to po prostu środek transportu - taki sam jak taksówka czy pociąg. mamy tu za to aż nadto filozoficznych i moralnych rozważań, opisów stanów emocjonalnych bohaterów, niedokończonych wątków oraz wskazówek, które niestety nie łączą się w sensowną całość. Zakończenie było nudne, poprowadzone po łebkach i trochę bez sensu, a całość niestety nie zachwyca. Cóż, może zwyczajnie nie jestem fanką "happily ever after".

1 - 1 z 1 opinii