Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pomornica – ebook

CENA NEXTO

Ewa Przydryga  

22.03.2023

22.03.2023

polski

Wydawnictwo Muza

978-83-287-2450-1

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Julia i Wiktor, nowożeńcy, wprowadzają się do rodzinnego domu panny młodej. Pod nieobecność męża kobieta zauważa w ogrodzie balonik z zaszyfrowaną wiadomością. Znaleziona w nim wizytówka prowadzi Julię do obskurnego motelu na obrzeżach miasta, do pokoju, w którym kilka chwil wcześniej doszło do brutalnego gwałtu. Jeszcze tego samego dnia w ich domu zjawia się policja, a Wiktor zostaje aresztowany. Idealny świat Julii w jednej chwili legł w gruzach. Kobieta zostaje wciągnięta w niebezpieczną grę, która miała swój początek w jej dzieciństwie w dawnej kryjówce małej Julii. Był nią znajdujący się w ogrodzie domek na drzewie. Szesnaście lat wcześniej jej matka i dziesięcioletnia wówczas Julia znalazły pod nim okaleczone zwłoki zaprzyjaźnionego z rodziną chłopca.

Wkrótce okaże się, że prawda o tej śmierci była zupełnie inna niż wersja, którą przed laty ustalili śledczy.

Pomornica - ebook

32,31 zł 35,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Aellirenn_czyta/2023-03-29

  Julia i Wiktor wprowadzają się do domu rodzinnego kobiety krótko po ślubie. Pod nieobecność męża Julia zauważa w ogrodzie balonik z zaszyfrowaną wiadomością w środku. I od tego momentu zaczyna się jazda bez trzymanki.

  Narzekałam ostatnio, że co się wezmę za thriller, to mniej więcej po 20% wiem już kto, co i dlaczego. Do „Pomornicy” podeszłam z rezerwą, bo ostatnie dwie książki autorki mnie nie porwały. I co? I się okazało, że do końca nie byłam pewna kto, co i dlaczego, a porwana zostałam od pierwszych stron ��

  To było dobre! I dość mroczne, a to jest to, co tygryski lubią najbardziej. Działo się tu dużo, może nawet ciut za dużo, ale z drugiej strony to się tak kleiło, że ta mnogość mi nie przeszkadzała.

  A wiecie co mi się jeszcze podobało? Spora część akcji działa się u mnie na dzielni, na której spędziłam 30 lat swojego życia.

  Jeśli macie ochotę poznać Pomornicę, to się nie wahajcie. Ale baloników lepiej unikajcie ��

1 - 1 z 1 opinii