Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Poradnik Świadomego Inwestora czyli jak analizować i wyceniać spółki giełdowe – ebook

CENA NEXTO

Paweł Pabianiak  

28.05.2015

10.05.2015

polski

341

e-Bizcom

978-83-65215-02-4

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • PDF

Opis

Tematyka e-książki "PORADNIK ŚWIADOMEGO INWESTORA czyli jak analizować i wyceniać spółki giełdowe" obejmuje:

  • przedstawienie struktury i zawartości sprawozdań finansowych wg MSR (Międzynarodowych Standardów Rachunkowości), czyli najczęściej spotykanych w spółkach giełdowych,
  • określenie źródeł informacji do przeprowadzenia efektywnej analizy spółki giełdowej,
  • oraz przedstawienie uniwersalnych zasad analizy finansowej, w tym kluczowych obszarów analizy tj. analizy rentowności, płynności, zadłużenia i jego obsługi, zarządzania majątkiem, wskaźników analizy rynkowej, a także analizy właścicielskiej z uwzględnieniem analizy piramidy Dupont,
  • a także, co bardzo potrzebne każdemu inwestorowi - przedstawienie uniwersalnych zasad wyceny spółek, w tym wyceny porównawczej, wyceny DCF (discounted cash flows tj. zdyskontowanych przepływów pieniężnych) i EVA (economic value added tj. ekonomicznej wartości dodanej).

Integralną częścią ebooka jest aplikacja w Excelu "Analiza Finansowa MSR Standard" pozwalająca dokonać analizy wskaźnikowej dla spółki giełdowej (dla 3 okresów rocznych) na podstawie sprawozdań wg międzynarodowych standardów rachunkowości (bilans, sprawozdanie z dochodów, i dane dodatkowe).Informacja co do tego jak i skąd ściągnąć plik programu, zawarta jest w treści ebooka.

Uwaga! Dodatkowa promocja! Wszyscy którzy zakupią niniejszego ebooka, mają możliwość nabycia dowolnego programu (lub programów) do wyceny spółek z katalogu serwisu e-BizCom, z wyjątkowym rabatem w wysokości aż 50% od ich obowiązującej ceny. Jedynym warunkiem jest dokonanie zakupu w ciągu najpóźniej 30 dni od dnia zakupu niniejszego ebooka. Więcej na ten temat w treści ebooka i jego wersji demo.

Od autora "PORADNIKA ŚWIADOMEGO INWESTORA":

"W oddawanym do Państwa rąk Poradniku Świadomego Inwestora chciałbym przybliżyć czytelnikowi zagadnienia analizy finansowej i wyceny spółek giełdowych, i tym samym sprawić, że kontakt z rynkiem giełdowym będzie dużo przyjaźniejszy. Mam wielką nadzieję, że dzięki temu nawet początkujący inwestor poradzi sobie ze zrozumieniem kluczowych zależności stanowiących o takiej a nie innej kondycji finansowej dowolnej spółki, a co za tym idzie - będzie w stanie lepiej przewidzieć kierunek zmian w zakresie ceny akcji tejże spółki i podejmować na tej podstawie świadomie dobre decyzje inwestycyjne. Zapraszam do lektury!".

Chcesz zanalizować sytuację finansową spółki giełdowej, i samemu się przekonać o czym mówią giełdowi analitycy czy inwestorzy, dlaczego ta a nie inna spółka cieszy się powodzeniem wśród inwestorów giełdowych, lub przeciwnie ? dlaczego jej sytuacja finansowa jest bardzo zła?

JEŚLI PLANUJESZ GRĘ NA GIEŁDZIE WIEDZA NA TEMAT ANALIZY FINANSOWEJ BĘDZIE CI NIEZBĘDNA I STANOWI FUNDAMENT TWOJEGO SUKCESU INWESTYCYJNEGO!

 

Poradnik Świadomego Inwestora czyli jak analizować i wyceniać spółki giełdowe - ebook

53,91 zł 59,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 53,91 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

29,95 zł 59,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 53,91 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Piotr Kacperski/2015-06-23

    Super rzecz dla kogoś kto chce zrozumieć na czym polega analiza firmy, a przede wszystkim jak zrobić samemu analizę dowolnej spółki giełdowej. Jak dla mnie, jasno i zrozumiale o w sumie niełatwym temacie. Do tego super przydatny programik do szybkiej analizy. Warto mieć!

1 - 1 z 1 opinii