Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Portal Smoka 2. Rozdroża – ebook

CENA NEXTO

Wojciech Kaczmara  

05.08.2023

05.08.2023

polski

355

Wojciech Kaczmara Wydawnictwo Podatkowe

978-83-964581-3-1

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Kolejna odsłona magicznej opowieści, którą Wojciech Kaczmara rozpoczął w debiutanckiej książce pod tytułem Portal Smoka.

Po dramatycznej walce z potężnymi magami drużyna prowadzona przez Korama znajduje niespodziewanego sojusznika w dalszej drodze do Technokracji. Niesiony przez strumienie magii z uszkodzonego magicznego portalu Marek napotyka światło na końcu tunelu – czy świat, na który przybył będzie mu przyjazny? A co z Magivem? Bohaterów czekają kolejne magiczne przygody i wyzwania. Tymczasem między-wymiarowe potęgi szykują się do tytanicznego starcia. Czy ich zmagania zakłócą równowagę i zmuszą smoki do interwencji?

Wojtek Kaczmara zaprasza do kontynuowania przygody w magicznym świecie Portalu Smoka. Wraz z Markiem i jego niezwykłymi towarzyszami czytelnik może zapewnić sobie wspaniałe chwile oderwania od rzeczywistości.

Wciągająca, wartka akcja powieści jest równoważona opisami tajemniczego uniwersum pełnego magii, dając czytelnikowi momenty oddechu przed kolejnymi przygodami. A tych z pewnością nie zabraknie, bo bohaterowie muszą zmierzyć się z wieloma wyzwaniami! Przyjemna pozycja, gwarantuje lekką, intelektualną rozrywkę z gatunku powieści przygodowej.

Portal Smoka 2. Rozdroża - ebook

22,49 zł 24,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!