Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Powiem ci coś – ebook

CENA NEXTO

Piotr Adamczyk  

08.03.2018

08.03.2018

polski

Dobra Literatura

978-83-65897-25-1

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Opowieść nie tylko o miłości, lecz także o granicach, których nie wolno przekraczać zarówno w życiu, jak i po śmierci.

Pisarz samotnie mieszkający w wielkim domu wynajmuje pokój studentce malarstwa. Dziewczyna tworzy w ukryciu tajemnicze obrazy zamawiane przez ekstrawaganckich kolekcjonerów oraz gwiazdy Hollywood. Podobno są w stanie zapewnić nieśmiertelność… Mężczyzna zaś pisze kryminał niepokojąco zbieżny z wydarzeniami rozgrywającymi się wokół domu. Czy są one tylko inspiracją dla fikcji literackiej? Z czasem oboje zakochują się w sobie. Nie są jednak świadomi, że dla siebie nawzajem mogą stanowić zagrożenie.

Polecamy również "Pożądanie mieszka w szafie".

Powiem ci coś - ebook

31,41 zł 34,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  tree/2022-12-09

  Chciałabym nauczyć się jej na pamięć, by mi się splątała z myślami na zawsze, by ją sobie opowiadać w głowie w wolnych chwilach.
  Doskonała ...

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2019-10-07

  Prawdziwa perełka! Dziennikarz i równocześnie pisarz , samotny mężczyzna w średnim wieku wynajmuje pokój w swoim mieszkaniu młodej , ekscentrycznej studentce malarstwa. Między dojrzałym pisarzem a młodziutką artystką rodzi się ognisty, silny romans. Przeczytajcie, bo to nie jest powieść, którą odkłada się na półkę i o której się zapomina. Jest w niej wiele wątków, Uwielbiam taką grę słów jaka jest w tej książce i proszę o więcej. To historia, którą każdy z nas w głowie inaczej sobie poukłada.

1 - 2 z 2 opinii