Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Powierniczka opowieści – ebook

BestsellerCENA NEXTO

Sally Page  

28.09.2022

28.09.2022

polski

352

Insignis Media

9788367323505

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Każdy ma jakąś historię do opowiedzenia. Czy Janice znajdzie odwagę, by podzielić się swoją?

Najpiękniejsza i najbardziej podnosząca na duchu opowieść, jaką przeczytasz w tym roku.

Życie Janice, sumiennej sprzątaczki w sennym Cambridge, jest z pozoru nudne i zwyczajne. I choć niektórzy pracodawcy zdają się jej nie zauważać, coś sprawia, że część z nich decyduje się powierzyć jej swoją historię. Janice ma bowiem rzadką umiejętność – potrafi słuchać. Dzień po dniu powiększa kolekcję opowieści, do których często wraca, kiedy jej samej nie wiedzie się najlepiej.

Gdy pojawia się w domu ekscentrycznej starszej pani B., okazuje się, że tym razem ktoś chce wysłuchać jej własnej historii. Janice jednak stawia sprawę jasno: jest tylko powierniczką opowieści, o sobie nie ma nic ciekawego do powiedzenia.

Pani B. wie jednak dobrze, że pozory mylą. I że Janice – jak każdy z nas – ma swoją opowieść…

***

„Ta książka to skarb” – Phaedra Patrick

„Uwielbiam tę książkę! Jest taka inna, mądra, zabawna i urocza” – Katie Fforde

„Zabawna, mądra, wzruszająca i pełna cudownych chwil” – Hazel Prior

Powierniczka opowieści - ebook

18,59 zł 19,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Elżbieta Wantoła/2023-02-14

  Część ludzi woli pozostać w cieniu. Być tą osobą, która wysłucha, której można w zaufaniu się zwierzyć. Jedną z nich jest Janice, sprzątaczka w angielskich posiadłościach, która, choć jest świetną słuchaczką, nie pozwala, by jej własna historia ujrzała światło dzienne...
  "Powierniczka" zabiera nas w podróż utkaną z wielu opowieści. Zaglądamy za mury domów obcych ludzi, poznajmy ich przeżycia, odczuwamy kłębiące się w nich emocje. A na tle tej niezwykle barwnej mieszanki ludzkich istnień, główna bohaterka, stopniowo przedstawia nam również swoją historię. Historię skrywającą mroczny sekret, z którym ona zmaga się od lat. Pierwsze z czym kojarzy mi się ta pozycja to... cała gama emocji. To jedna z tych książek, która niejednokrotnie ściśnie za gardło i jednocześnie sprawi, że można śmiać się w głos. Page w stworzonym przez siebie dziele ukazuje jak ważne jest, byśmy w codziennym biegu i szarej rzeczywistości nie zatracili tego, co najważniejsze. Byśmy nie zatracili samych siebie. "Powierniczka opowieści" to niezwykle pokrzepiająca, wywołująca przeszywające uczucie ciepła historia.

 • Ocena:5
  tree/2022-12-03

  Niezwykła. Wspaniała. Cudowna. Na długo pozostająca w myślach i w głowie.

1 - 2 z 2 opinii