Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pozory – ebook

TANIEJ 7 %

Agnieszka Lis  

13.01.2021

13.01.2021

polski

Skarpa Warszawska

9788366644458

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Tomek to młody pracownik korporacji, który każdego dnia zmaga się nie tylko z presją otoczenia, ale także z własnymi słabościami.

Koleżanki i koledzy z pracy nie ułatwiają mu życia, odreagowując trudy codzienności. Gdy niespodziewanie dla siebie i innych mężczyzna znajduje nić porozumienia z Anną, na horyzoncie pojawia się widmo konieczności pracy zdalnej.

Jaką historię skrywa Tomek, i jak przymus odseparowania wpłynie na jego relacje z innymi? Czy w świecie, który stale pędził do przodu i nagle się zatrzymał, jest miejsce na rozmowę, przyjaźń i miłość?

Pozory - ebook

37,11 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Wiesława Kamińska/2021-01-27

    Zaskakująca książka i bardzo potrzebna. Jakże mylący przy tym jest opis książki, bo według mnie wcale nie o pracę w korporacji tu chodzi, a już na pewno nie przede wszystkim o nią. Chodzi o Tomka, który znalazł w niej pracę, mimo swoich ograniczeń. Jest piekielnie uzdolniony, ale cierpi na zespół Aspergera, zaliczanego do spektrum autyzmu. Zadziwiające jest to, że wszyscy, włącznie z rodzicami, którzy całe życie chowali głowę w piasek, dostrzegają jego odmienność, jedni wyszydzają, inni wykluczają, nieliczni akceptują, mimo zastrzeżeń, a nikt nie nazywa rzeczy po imieniu i na próżno możecie szukać słowa autyzm w treści książki. Ponieważ akcja toczy sie zupełnie współcześnie, jestem zszokowana i ciekawa, czy tak rzeczywiście się dzieje, czy też jest to tylko wytwór wyobraźni autorki...
    Co do pracy w korporacji - to dla mnie mniej ciekawy aspekt - znam go z autopsji. A lekturę polecam

1 - 1 z 1 opinii