Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Praktyki na Starym Mieście w Lublinie, czyli jak to jest na archeologii – ebook

TANIEJ 7 %

Tomasz Zackiewicz  

14.11.2012

12.11.2012

polski

518

Psychoskok

978-83-63548-19-3

  • EPUB
  • MOBI

Opis

W swojej obecnej książce Autor opisuje praktyki archeologiczne, które odbywał w trakcie studiów w Polsce, w mieście Lublinie. Czytelnik, nie tylko ten zainteresowany archeologią, odnajdzie w niej wiele interesujących przygód młodego studenta, ale przede wszystkim refleksje i spostrzeżenia dotyczące historii i archeologii.

Jak sam Tomasz Zackiewicz pisze: Mówiąc o studiach mamy na myśli wiele skojarzeń, z których niewiele wiąże się z nauką, czyli tym, co powinno przede wszystkim robić się w tym czasie. Bowiem jak zwykle praktyka nie idzie w parze z teorią. Zwłaszcza, gdy ma się do czynienia z nieokiełzaną młodością, której to rosną skrzydła. I chciałoby się pofrunąć ku swojemu przeznaczeniu, aby wyrwać się z wyświechtanej codzienności.


Tomasz Zackiewicz - autor niezwykle poczytnych za granicą książek o tematyce archeologiczno-historycznej oraz artykułów naukowych, szczególnie popularnych w Niemczech. Jego anglojęzyczne publikacje stanowią cenny materiał edukacyjny zarówno dla naukowców jak i pasjonatów i cieszą się niesłabnącą popularnością. Przykładowe tytuły to: My Tips for Men About Women, For Men Only, LABOUR CAMP FOR IMMIGRANTS IN GREAT BRITAIN -- A True Story, The Publishing Experiment, Robert M. Fletcher's Scams, Part One, Robert M. Fletcher's Scams, Part Two, Robert M. Fletcher's Scams, Part Three, Robert M. Fletcher's Scams, Part Four, Stephen Bathory's Financial Contribution to War Expenses (1576 - 1586), The Duke of Masovians, The Federation (Slavic Stories).

Praktyki na Starym Mieście w Lublinie, czyli jak to jest na archeologii - ebook

13,86 zł 14,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!