Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Promyk nadziei – ebook

TANIEJ 7 %

Renata Kosin  

23.06.2021

23.06.2021

polski

416

Wydawnictwo FILIA

978-83-819-5619-2

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

 

Mimo upływu lat, stary dom w Przytulisku wciąż jest siedzibą i sercem rodu Śmiałowskich. Przechowywane są tam wspomnienia o przodkach, z poszanowaniem tego, co pozostawili po sobie dla przyszłych pokoleń.

Współcześni potomkowie podlaskich szlachciców podążają własnymi ścieżkami, niekiedy naśladując bezwiednie swoich poprzedników. Dokonują podobnych wyborów. W ten oto sposób Daniel Brave przywraca dawną świetność stadninie hrabiego Brzostowickiego, nie zapominając o tym, kim był dla jego prababki. Kostka, jako godna potomkini Valentina Pommiera, w najlepszy możliwy sposób wykorzystuje odziedziczony po nim talent.
Rozalia Śmiałowska, śladem doktor Kasi Lipki, odbywa staż w warszawskim szpitalu położniczym. Natomiast w dawnym dworze Śmiałowskich od czasu do czasu słychać terkot kołowrotka Arachny, wprawianego w ruch rękoma równie silnych kobiet. Z kolei na skraju Boguduchów, w drewnianej chatce zamieszkuje zielarka nazywana Złą, mimo że w sobie ma tylko dobro, jak niegdyś babka Małgorzata.

 

Promyk nadziei - ebook

30,60 zł 32,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2021-08-05

    Szkoda, ze to już koniec sagi. Uwielbiam książki Pani Renaty i wszystkim polecam. Dom w Przytulisku ponownie oczarował mnie swoją magią, a jej mieszkańcy na zawsze pozostaną w mej pamięci. Stary dom w Przytulisku niezmiennie porywa swoim urokiem. To właśnie w nim z pokolenia na pokolenie, przechowywane są wspomnienia. Historia ta pokazuje, że rodzinne „tradycje” oraz zamiłowania nie umierają, lecz są kontynuowane. To pozwala nam zadać sobie pytanie, ile naszych pasji, zamiłowań czy też talentów dziedziczymy w genach? Myślę, że każdy miłośnik powieści ukazujących pokoleniowe historie sięgając po książki z serii „Siostry Jutrzenki” odnajdzie w nich wyjątkową magię.

1 - 1 z 1 opinii