Proszę nikogo nie winić – ebook
Nagła fala samobójstw w stolicy – tak krzyczą nagłówki, ale czy na pewno pokrywa się to z prawdą?
Przez Warszawę przetacza się seria samobójstw. Starsi panowie odbierają sobie życie ze strachu przed cierpieniem i samotną starością. Przynajmniej o takich motywach mówią śledczy. Gdy mocniej zagłębić się w sprawę, okazuje się jednak, że denaci mieli raczej optymistyczny stosunek do przemijania. Każdy z nich miał również wysokie oszczędności, które... wyparowały w niejasnych okolicznościach. Czy funkcjonariusze stołecznej policji zdołają ustalić faktyczne powody zgonów nim do kostnicy zawita kolejny pogodny emeryt?
Powieść jednego z najpopularniejszych pisarzy PRL – w sam raz dla miłośników kryminałów retro.
Język, postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opinii wydawcy. Utwór ma charakter publikacji historycznej, ukazującej postawy i tendencje charakterystyczne dla czasów, z których pochodzi.
PRL kryminalnie
PRL kryminalnie – seria składająca się z powieści milicyjnych najbardziej poczytnych autorek i autorów czasów PRL.
Zygmunt Zeydler-Zborowski (1911-2000) – znany z kryminałów PRL z majorem Downarem w roli głównej. Pochowany na warszawskich Powązkach.
Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!

