Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Przewodnik na ścieżce coacha. Jakich błędów unikać podczas sesji coachingu – ebook

CENA NEXTO

Robert Łężak  

17.08.2021

15.10.2020

polski

182

Imprint Media

978-83-66614-07-9

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Książka Roberta Łężaka to lektura zarówno dla początkującego, jak i doświadczonego coacha. „Przewodnik na ścieżce coacha” przyda się również superwizorom i HR-owcom kierującym pracowników na coaching, a także klientom coachingu pragnącym lepiej zrozumieć, czym jest a czym nie jest coaching. Pokazuje delikatną i skomplikowaną strukturę procesu coachingowego i podaje sprawdzone recepty na jego prawidłowe poprowadzenie. Autor czerpie ze swojego bogatego doświadczenia, pokazując, jakie błędy można popełnić w trakcie prowadzenia praktyki coachingowej i jak im zapobiec.

Punkt wyjścia stanowi wnikliwe omówienie zagadnień etycznych oraz podstawowych kompetencji coacha w ujęciu trzech niezależnych organizacji odpowiadających za standardy coachingu (EMCC, ICF i Izby Coachingu). Do nich odwołuje się Autor omawiając najczęściej popełniane przez coachów błędy oraz sposoby na doskonalenie własnego warsztatu.

Czytelnik dowie się między innymi:

· Jak unikać błędów podczas sesji kontraktowej?

· Jak unikać potknięć w ustalaniu celu?

· Co robić, aby klienci nie odchodzili?

· Jak unikać pułapek podczas słuchania?

· Jak ustalić stawki za sesje?

· Jak mierzyć efekty coachingu?

 

O Autorze

Robert Łężak – akredytowany mentor i coach EMCC z dwunastoletnim doświadczeniem, superwizor i wykładowca odpowiedzialnego coachingu w Norman Benett Academy, Akademii Leona Koźmińskiego i Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pisze o sobie: „Moją misją jest tworzenie świata, do którego inni zechcą przynależeć, by wydobywać z siebie najlepsze cechy, rozwijać możliwości, stawać się doskonałymi i pomagać innym, by oni również stawali się najlepszą wersją samego siebie”.

 

Przewodnik na ścieżce coacha. Jakich błędów unikać podczas sesji coachingu - ebook

46,41 zł 49,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!