Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Raj – ebook

BestsellerTANIEJ 40 %

Marta Guzowska  

03.04.2019

03.04.2019

polski

Marginesy

978-83-66140-61-5

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Raj na ziemi? Miejsce, gdzie wszyscy są szczęśliwi? Dziś to nowa i ekskluzywna galeria handlowa.

 

Ostatnia sobota przed długim majowym weekendem. Czy można sobie wyobrazić lepszy pomysł na spędzenie tego dnia, niż odwiedziny w centrum handlowym, zaprojektowanym przez słynnych dekoratorów wnętrz i pełnym niemal każdej rzeczy, o której się marzy – albo nie wiedziało, że marzy?

Matka, córka i jej przyjaciółka, dwóch dilerów, złodziej i pracownik korporacji. I czające się zagrożenie. Historia jednej nocy opowiedziana z siedmiu różnych punktów widzenia. Sześcioro z nich spędza noc w galerii handlowej, siódme ogląda wydarzenia z zewnątrz. Dwoje jest przekonanych, że ich życiu zagraża niebezpieczeństwo, jedno chce zdobyć sławę, jedno pieniądze, jedno coraz lepiej się bawi, a jedno chce tylko wypełniać porządnie swoje obowiązki. Dwie osoby ścigają trzy, jedna ukrywa się przed resztą. Każde z nich jest gotowe na wszystko, żeby osiągnąć cel. Nawet zabić.

Co zrobić, gdy raj zmieni się w piekło? Kiedy za zakrętem czai się zło i nie wiadomo, komu ufać? Kto dożyje poranka? Czy istnieje jedna, prawdziwa wersja wydarzeń? Od czego zależy prawda? I co tak naprawdę wydarzyło się tamtej nocy w galerii handlowej Raj?

Thriller psychologiczny, w którym nic ani nikt nie jest tym, czym się wydaje.

Raj - ebook

18,60 zł 31,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Rafał Artymicz/2019-08-19

    Historia pokazana z perspektyw rożnych osób. Każdy co innego myśli, inaczej odbiera rzeczywistość i ma inne oczekiwania od życia. Pomysł na fabułę bardzo ciekawy - w końcu mało dzieje się kryminałów w galerii handlowej po zamknięciu. Co prawda nie jest to stricte kryminał, ale wciąga . Gorąco polecam.

1 - 1 z 1 opinii