Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Raj w ogniu – ebook

TANIEJ 7 %

Wilbur Smith   David Churchill  

23.02.2022

23.02.2022

polski

480

Wydawnictwo Albatros

978-83-8215-913-4

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Nowa część pasjonującej Sagi Courtneyów.

Trzymająca w napięciu opowieść o dzielnych ludziach szukających szczęścia w czasach powojennego chaosu.  Po zakończeniu II wojny światowej Saffron Courtney i jej mąż Gerhard von Meerbach zamieszkują w rodzinnej posiadłości Courtneyów w Kenii. W kraju panuje jednak coraz większy niepokój. Rdzenna ludność buntuje się przeciwko brytyjskim władzom, co doprowadza ostatecznie do wybuchu powstania i otwartego konfliktu z białymi kolonistami, wśród których najbardziej prominentnym jest Leon Courtney. Zamiast cieszyć się rodzinnym szczęściem, Saffron i Gerhard muszą odnaleźć się w nowej, brutalnej rzeczywistości, w której stają się celem numer jeden dla rebeliantów.

Tymczasem Konrad von Meerbach, zbiegły nazistowski zbrodniarz wojenny, zamierza wykorzystać rodzinną fortunę, by odzyskać dawne wpływy i zemścić się na bracie. Jego perfidny plan może mieć poważne konsekwencje dla całej Europy, która dopiero powstaje z wojennych zgliszcz.

Gniew ciemiężonej społeczności i prywatna wendeta fanatycznego nazisty – jaką cenę zapłacą Courtneyowie za pragnienie stabilizacji?

Raj w ogniu - ebook

37,20 zł 40,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2022-03-09

  Kolejny tom, kolejna świetna książka i wspaniały materiał na dobry film akcji.
  Saffron Courtney i Gerhard von Meersbach przeżyli wojnę i wreszcie mogą cieszyć się wspólnym życiem. Wrócili do Kenii, do ukochanej Lusimy, majątku ojca Saffron, ale zdają sobie sprawę, że dopóki zyje brat Gerharda, ścigany za zbrodnie wojenne nazista Konrad von Meersbach, nie mogą czuć się bezpieczni. Dodatkowo sytuacja polityczna w Kenii i niezadowolenie rdzennej ludności z rządów brytyjskiej władzy prowadzi do otwartego konfliktu z białymi kolonistami... Jest niewyobrażalnie krwawo i niebezpiecznie.
  Dzieje się wiele i na pewno nikogo ta lektura nie znudzi. Ja nie mogłam się od niej oderwać i gorąco polecam

1 - 1 z 1 opinii