Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Rawawik. Poznajmy się – ebook

CENA NEXTO

Aneta Kmieć-Wawrzyniak  

17.11.2023

13.11.2023

polski

34

Art & Cat

978-83-967255-4-7

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Rawawik. Poznajmy się.

Rawawik to kot, który jest wikingiem i mieszka z rodzicami na Kociej Wyspie w krainie Wakakiki. Kociak jest bardzo dzikim i żywiołowym maluchem. Energia go rozpiera, a jego życie jest pełne przygód. Z Rawawikiem nie da się nudzić. Rozgość się więc w jego zwariowanym świecie i sprawdź, co takiego wyjątkowego ma w sobie kraina Wakakiki.

Uniwesrum Rawawika.

Uniwersum Rawawika to książki, których głównym bohaterem jest kot wiking mieszkający z rodzicami w krainie Wakakiki. Kociak jest bardzo żywiołowym maluchem, każdego dnia przeżywa przygody równie dzikie, jak jego charakter.

Książki są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, ale także dla starszych.

Książki o Rawawiku to nie tylko opowieści o losach rezolutnego kociaka, mają też wartość edukacyjną. Uczą o świecie w prosty i przystępny dla dzieci sposób. Cała seria porusza temat różnorodności, mówi o tym, że każdy ma prawo być sobą i że można się wyróżniać oraz wybierać własny sposób na życie. Celem książek z Uniwersum Rawawika jest też przekazanie wartości, które powinny nam towarzyszyć od najmłodszych lat. Warto być sobą, doceniać siebie i cieszyć się z tego, co się ma.

Rozwijajmy swoje pasje i spełniamy marzenia.

Rawawik. Poznajmy się - ebook

17,99 zł 19,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

9,99 zł 19,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,99 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!