Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Rekruterka – ebook

CENA NEXTO

Marta Zbirowska  

08.04.2024

08.04.2024

polski

516

Black Rose

978-83-67749-71-8

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Życie Skyler Jenkins legło w gruzach po stracie dziecka i odejściu Thomasa, który wpędził ją w kłopoty. Dziewczyna musiała odpracować dług męża u Hazel Williams i została zatrudniona jako rekruterka w klubie Goldstar. Jedynym oparciem był dla niej brat Ben i jego żona Dina, lecz oni nie znali całej prawdy związanej z odejściem Thomasa. Sky chciała chronić rodzinę i dlatego nie była wobec niej szczera. Zbudowała wokół siebie mur i nie pozwoliła go nikomu przeskoczyć, a demony przeszłości schowała głęboko.

Kiedy poznała Madsa Harrisona, jej życie skomplikowało się jeszcze bardziej. Mężczyzna od początku był zauroczony Sky, ale skrywał swoje tajemnice, które stanowiły poważną przeszkodę w zbudowaniu jakiejkolwiek relacji z kobietą. Mads miał specyficzne sposoby robienia interesów, które kończyły się imprezami z zamówionymi z Goldstar dziewczynami. Pozwolił kumplom i kontrahentom wziąć Sky za kogoś, kim nie jest, bo tylko tak mógł legalnie spędzić z nią trochę czasu.

To pełna tajemnic i nieporozumień historia pogubionych w życiu ludzi, którzy próbowali chronić siebie nawzajem, a zamiast tego zranili się okrutnie.

Rekruterka - ebook

44,91 zł 49,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

29,94 zł 49,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,90 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!