Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Robaczki z naszej paczki – ebook

TANIEJ 7 %

Adam Cichy  

29.01.2016

14.12.2015

polski

44

Psychoskok

978-83-7900-457-7

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

„Robaczki z naszej paczki” Adama Cichego to zbiór historyjek, które w humorystyczny sposób przybliżą dzieciom tajemniczy świat owadów i zwierząt, które można spotkać na łące, w ogrodzie czy w lesie. 

Dlaczego ślimak jest powolny? Czy lubi plotkować? Czy najbardziej pracowite są mrówki i pszczoły? Czy biedronki mają siedem kropek? A może to piegi? Który owad brzęczy głośniej od komara? I dlaczego ludzie go tak nie lubią? Z pewnością nie jeden raz usłyszałeś takie pytanie z ust dziecka. Fascynujący i różnorodny świat zwierząt interesuje dzieci już od najmłodszych lat – w jego poznaniu pomoże im ta wesoła książeczka. 

Robaczki z naszej paczki” w lekki i zabawny sposób przybliżą dzieciom życie komara, pszczoły, motyla, pająka, biedronki czy ślimaka. Dzieki opowiastkom maluchy poznają niewairygodne historie tych małych bohaterów, w które czasem trudno uwierzyć. Rymowana forma wierszyków na pewno sposdoba sie dzieciom, a treść zachęci do odkrywania kolejnych gatunków i zgłebiania tajemniczego świata natury. 

Robaczki z naszej paczki - ebook

9,21 zł 9,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Witold Sadza/2016-03-17

    Polecam dla kilkulatków. Szczególnie dla tych, które poznają już literki i zaczynają same czytać.

1 - 1 z 1 opinii