Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Rok na Kwiatowej. Tom 3. Dotyk słońca – ebook

TANIEJ 5 %

Karolina Wilczyńska  

04.04.2018

polski

304

Czwarta Strona

9788379768882

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Pierwsze wiosenne i ciepłe promienie słońca to znak, że wszystko wokół budzi się do życia. Tak jak rozkwitają pąki kwiatów, tak rodzą się nowe uczucia i emocje...

Róża przeżywa euforię ponownego zakochania. Gdy mężczyzna jej życia zjawia się po latach w progu mieszkania, Róża zupełnie traci głowę. Przyjaciółki radzą jej zachować ostrożność, lecz czy samotna dotąd kobieta będzie w stanie oprzeć się upojnej nocy w objęciach ukochanego?

Gdy ten niespodziewanie znika, Róża zostaje… nie tak całkiem sama. W trudnych chwilach będzie mogła liczyć na pozostałe mieszkanki bloku przy ulicy Kwiatowej, mimo że każda z nich musi borykać się ze swoimi problemami. Ale od czego są przyjaciółki!

„Rok na Kwiatowej” to pełne kobiecych emocji powieści, z którymi zechcesz się zaprzyjaźnić!

Rok na Kwiatowej. Tom 3. Dotyk słońca - ebook

28,40 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Wiesława Kamińska/2019-09-04

    Kolejna odsłona perypetii czterech kobiet z Kwiatowej, a każda z bohaterek przeżywa wzloty i upadki, którym szczerze kibicuję. Solidarność i wsparcie przyjaciółek pozwalają przetrwać burze. Z pewnością lektura dostarcza sporo przyjemności, wciąga dobrze skonstruowaną fabułą, aż się niecierpliwimy co będzie dalej. Nieporadności i dłużyzny z wcześniejszej części znikają, wiec z czystym sumieniem polecam tę lekturę.

1 - 1 z 1 opinii