Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Rozmowy bez retuszu – ebook

CENA NEXTO

Artur Barciś   Marzanna Graff  

24.07.2012

24.07.2012

polski

220

Wydawnictwo M

978-83-7595-559-0

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Pierwsza i jak dotąd jedyna książka wspaniałego polskiego aktora Artura Barcisia – to wyśmienita uczta dla wszystkich miłośników talentu tej fenomenalnej postaci.

Rozmowy bez retuszu to wywiad z jednym z najbardziej znanych polskich aktorów filmowych i teatralnych – Arturem Barcisiem. Książka jest wzruszającą wędrówką poprzez koleje życia aktora; zawiera wiele anegdot, ukazuje kulisy pracy teatralnej i filmowej , mówi o spotkaniach z wielkimi twórcami polskiego kina i teatru. Jej lektura pozostawia Czytelników z przeświadczeniem, że marzenia się spełniają, jeśli są połączone z talentem, pracą i wytrwałością.

Imię – Artur. Nie mam drugiego, rodzice nie dali. Może uznali, że to (w 1956 roku w małej wsi Kokawa pod Częstochową) jest i tak oryginalne i wystarczy za dwa. Lubię swoje imię.

Nazwisko – Barciś. Nie bardzo wiadomo skąd sie wzięło, ale odnalazłem kiedyś przypadkowo miasteczko we Włoszech o podobnej nazwie, BARCIS i uknułem dla kolorowych pism historyjkę o tym, że mój ród wywodzi się z Włoch. A może to prawda?

Rodzina. Żona Beata, syn Franek, psy, a raczej suki Nesca i Inka, oraz kot Pędzel. Zawód. Jest obok rodziny, sensem mojego życia. Ma wiele odcieni. W większości to barwy radosne i wesołe, ale jest też miejsce na ciemną stronę mocy.
Artur Barciś


Marzanna Graff, współpracuje na stałe z warszawskimi teatrami. Tworzy własne audycje i prowadzi koncerty. Jest wykładowcą w Akademii Dobrych Obyczajów, prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jest Honorowym Ambasadorem Dzieci Chorych na Guzy Mózgu.

Rozmowy bez retuszu - ebook

13,04 zł 14,49 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 14,49 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

8,69 zł 14,49 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 14,49 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Maria Mularczyk/2012-08-23

    Książkę przeczytałam jednym tchem, zapominając na parę godzin o dniu codziennym. Czytając ją w uszach słyszałam głos Pan Artura Barcisia. Czułam się jakbym nie czytała, a uczestniczyła osobiście w przesympatycznej, pełnej mądrości i bardzo ciepłej i ciekawej rozmowie. Wszyscy, którym poleciłam książkę i również przeczytali ją byli tak samo zauroczeni i mówili dlaczego jest ona taka krótka, bo chciałoby się ja czytać, czytać i jeszcze raz czytać. Tym, którzy lubią tego typu lekturę, i nie tylko gorąco ją polecam. Nie zawiodą się i też będą czekali na ciąg dalszy. PANIE ARTURZE JEST PAN WIELKI.

1 - 1 z 1 opinii