Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Rozwiń swoją firmę – ebook

CENA NEXTO

Marcin Kokoszka  

19.03.2021

01.01.2021

polski

179

RBC International

978-83-954616-8-2

 • EPUB
 • PDF
 • MOBI

Opis

E-book Rozwiń swoją firmę, jak mało która pozycja wydawnicza na rynku, jest napisany przez bardzo doświadczonego przedsiębiorcę, właściciela kilku spółek – Marcina Kokoszkę. Niewątpliwym atutem jest także to, że Marcin prowadzi swoje biznesy w Polsce, w realiach, w których obraca się większość czytelników.

Ty, drogi czytelniku, jeżeli czytasz ten opis, to prawdopodobnie jesteś osobą, która myśli o założeniu swojej działalności, albo… już ją masz i chcesz ją rozwijać! To fantastyczne, bo niewielu decyduje się na kroki, które wymagają dyscypliny i konsekwencji we wdrażaniu tego, co czytają lub czego uczą się na kursach. Gratulacje dla Ciebie!

Jeżeli Twoim marzeniem jest:

 • zamienić swoją pasję na dochodowy biznes,
 • znaleźć pomysł, który pozwoli Ci na otworzenie działalności,
 • stworzyć firmę, która będzie zatrudniać kilka, kilkadziesiąt, a może kilkaset osób,
 • zbudować firmę, która poprzez swoje produkty lub usługi będzie zmieniać życie klientów,

to jesteś w dobrym miejscu – a e-book Rozwiń swoją firmę jest dla Ciebie!

Dzięki praktycznej lekturze tego e-booka wypracujesz w sobie odpowiednie nastawienie, wzmocnisz wytrwałość, opracujesz odpowiednie produkty lub usługi i od początku zaczniesz myśleć i planować jak zbudować zespół, z którym osiągniesz to co najważniejsze.

Warunek jest jeden – czytaj i wykonuj sumiennie wszystkie ćwiczenia oraz zadania, które w tej książce przygotował jej autor. Uwierz, że widok, jaki ujrzysz ze szczytu, wspinając się tą drogą, będzie wart Twojej ciężkiej pracy!

E-book Rozwiń swoją firmę będzie początkiem Twojej pięknej kariery i doświadczenia z rozwojem. Tylko rozwijając się możesz zostać prawdziwym liderem, wyprzedzać konkurencję, nie tracąc tego, co już masz wypracowane.

Marcin Kokoszka napisał ten e-book, aby pokazać Cię, którędy iść i jak stawiać kroki. Nie poprzestał jednak na tym. Ostrzega Cię także przed czyhającymi niebezpieczeństwami, przed błędami, które są możliwe do popełnienia oraz podpowiada, jak możesz się zachować, jeśli trafisz na grząski grunt.

Czego konkretnie dowiesz się z książki?

 1. Jak otworzyć swój pierwszy biznes? (Rozdział napisany przez doskonałego praktyka Mariusza Mszycę, autora Jak stworzyć swój pierwszy biznes?)
 2. Dlaczego? (To bardzo ważny rozdział, w którym odpowiesz sobie na kilka kluczowych pytań – nie pomijaj go!)
 3. O bezpieczeństwie prawnym, księgowym, podatkowym i finansowym. (To chyba najtrudniejszy rozdział, który został napisany na bazie własnych doświadczeń autora – w tym milionowe zadłużenie, z którego poznasz bezpieczne i ryzykowne formy prowadzenia działalności).
 4. Budowanie zespołu. (Dowiesz się jak budować dobre zespoły – jak w grze zespołowej).
 5. Marketing i sprzedaż. (Zadbasz o marketing i sprawisz by ludzie Ci zaufali).
 6. Automatyzacja. (Jak szybko zwiększyć skalę biznesu).
 7. Cyberbezpieczeństwo. (Jeżeli myślisz mnie to nie dotyczy – przeczytaj ten rozdział, by nie doświadczyć skutku braku zabezpieczeń na własnej skórze).
 8. Liderze, zadbaj o siebie. (Najszerzej komentowany rozdział napisany przez Sarę Kokoszkę – żonę autora. Poznasz z niego perspektywę kogoś, kto żyje z seryjnym przedsiębiorcą).
 9. Podziękowania.
 10. Zaproszenie na szkolenie: Rozwiń swoją firmę
 11. Doradztwo biznesowe, marketingowe i oddłużeniowe.
 12. Twój największy wróg.
 13. Oddłużenie firmy.

Wyobrażasz już sobie, jak Twój biznes eksploduje i jak się zmieni, gdy tylko zaczniesz wdrażać to wszystko?

Pomyśl o tym w ten sposób, że Marcin przez tą książkę pomaga Ci krok po kroku zbudować solidne fundamenty firmy, zadbać o jej bezpieczeństwo. Dowiesz się, jak rozwijać swój biznes, dbać o marketing oraz sprzedaż. Będziesz rozpoznawać moment, w którym warto wprowadzać automatyzacje oraz zabezpieczysz firmę i swój dorobek przed cyberatakami.

 

Sięgnij po lekturę e-booka, pochłoń ją, zainspiruj się, zrób plan, miej szeroki horyzont i rozwijaj swój biznes!

Marcin Kokoszka – seryjny przedsiębiorca, autor, inwestor. Obecnie właściciel kilku biznesów, między innymi kancelarii prawnej, porównywarki finansowej, firmy oddłużeniowej, call center, spółki windykacyjnej, spółki leasingowej i firmy szkoleniowej.

Jako inwestor zdobył doświadczenie w inwestowaniu w start-upy oraz na giełdzie i w nieruchomościach.

Nie obyło się bez przygód – w wieku 23 lat zbankrutował i miał ponad 1 mln długu. Udał się po pomoc do coacha – Kamili Rowińskiej – i ciężką, systematyczną pracą wyszedł z długów, odbudował równowagę finansową i od zera ponownie zbudował wszystkie swoje biznesy, które prężnie działają.

Współautor książki Coaching wart milion.

Aktualnie interesuje go głównie rozwijanie swoich firm i dbanie o swoich klientów. Prywatnie mąż i ojciec.

Rozwiń swoją firmę - ebook

42,30 zł 47,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 42,30 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

28,20 zł 47,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 42,30 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!