Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Scenariusze do bajek – ebook

TANIEJ 7 %

Lech Tkaczyk  

16.02.2012

01.01.2009

polski

177

Astrum Media

979-83-7277-320-3

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • PDF

Opis

Książka ta jest zbiorem scenariuszy do bajek autorstwa Lecha Tkaczyka i stanowi nieocenioną pomoc dla wszystkich, którzy swoją pracę z dziećmi pragną urozmaicić o zabawę w teatr. Zawarte tu scenariusze są dostosowane do wykonania ich np.: w przedszkolnym teatrzyku z udziałem małych aktorów, lub wykorzystując kukiełki czy pacynki. Można je też zainscenizować z dzieckiem w domu, gdzie rolę bajkowych postaci „zagrają” zabawki z dziecinnego pokoju lub też wyciąć bohaterów przedstawienia z papieru i zaproponować „teatrzyk cieni”.

Dzieci lubią kiedy oddziałujemy na ich zmysły nie tylko słowem ale też innymi, nowymi środkami wyrazu. Scenariusze zawarte w tej książce umożliwiają nie tylko rozwijanie wrażliwości i wyobraźni dziecka ale też wprowadzają najmłodszych w świat literatury i teatru poprzez inspirującą zabawę.

Scenariusze do bajek - ebook

13,95 zł 15,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Jola Junkiert/2014-05-12

    Kupiłam tę pozycję z myślą o występach moich uczennic w ramach zajęć artystycznych .Scenariusze są bardzo ciekawe, śmieszne, zainteresują najmłodszych, bo to dla nich robione będą te przedstawienia. Dziewczynki gimnazjalistki stwierdziły, że są to "zarombiste teksty" a to jest w ich ustach wielki komplement.Każda klasa wybiera inny tekst, więc przedstawień będzie dużo, a maluchy będą zadowolone. Szukamy już pomysłu na rekwizyty, scenografię i zaczynamy pracę nad tekstem.

1 - 1 z 1 opinii