Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Sekrety La Roja – ebook

TANIEJ 7 %

Miguel Ángel Díaz  

22.05.2012

09.05.2012

polski

306

Sine Qua Non

978-83-63248-26-0

Ocena: 4.6 (5 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Uaktualnione wydanie specjalnie dla polskich czytelników! Mistrzowie Świata i Europy w zupełnie nowej, nieznanej odsłonie!

Po 44 latach dali Hiszpanii największą piłkarską radość, a teraz odważyli się wyjawić tajemnice swego sukcesu. La Roja pokazuje w tej książce swoją osobistą i nieznaną twarz. Sekrety, wspomnienia, anegdoty i odczucia drużyny, która jest paczką przyjaciół. Reprezentacja zaprasza nas do swojej szatni, aby wysłuchać pamiętnych odpraw Luisa Aragonésa i planów Vicente Del Bosque na podbój RPA i Polski.

Będziesz mógł wejść do pokojów piłkarzy, aby pośmiać się z ich sprzeczek podczas gry w karty, z najzabawniejszych pseudonimów i wyników zakładów. Odkryjesz muzykę, jaka towarzyszyła im w najpiękniejszych momentach, dowcipy, jakie robią sobie na boisku i to, w jaki sposób przezwyciężyli trudności, by rozkochać w sobie cały świat futbolu.

Od środka, szczerze i z wielką chęcią, by dzielić dumę wynikającą z przynależności do tej drużyny!

Prolog – Iker Casillas
Epilog – David Villa

Sekrety La Roja - ebook

30,60 zł 32,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.6 (5 oceniających)

1 - 5 z 5 opinii

 • Ocena:5
  Ireneusz Kowalkowski/2012-12-01

  Książka rewelacyjna. Reprezentacja Hiszpanii od środka wygląda bardzo ciekawie, przyjaźnie, żarty, smutki czy rywalizacja ukazane w jednej wielkiej hiszpańskiej rodzinie. Polecam fanom futbolu, nie tylko tego hiszpańskiego, ale wszystkim, którzy chcą się przekonać, że można być kibicem FC Barcelony czy Realu Madryt i jednocześnie wzajemnie się szanować.

 • Ocena:5
  Daniel Kozlowski/2012-10-26

  Przeczytałem z ciekawości i ciekawość moja została zaspokojona. Nie jest to oczywiście jakaś wielka literatura, ale przyjemnie się z tym obcuje :)

 • Ocena:4
  Aleksander Jaworski/2012-10-24

  Bardzo ciekawa książka dla fana futbolu hiszpańskiego, fana Barcelony i fana Realu. Pokazuje, że czasami aby osiągnąć sukces wystarczy się dobrze dogadywać i być kumplem:) A takie stosunki panują w La Roja, pomimo tego, że ich piłkarze na co dzień grają dla dwóch odwiecznych rywali. Jeżeli interesujesz się futbolem w ogóle, momentami książka może Ci się wydać lekko nudnawa. Nie przejmuj się, przeczytaj całą, a będziesz zadowolony!

 • Ocena:4
  Ola Ś./2012-10-23

  Ciekawa opowieść o drużynie od środka. Que viva La Roja!

 • Ocena:5
  Jarek/2012-10-21

  Bardzo dobra książka, tak dobra jak reprezentacja, którą autor opisuje ;-). Polecam!

1 - 5 z 5 opinii