Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Sekrety uwodzenia – ebook

TANIEJ 5 %

Andrzej Zaleski  

12.05.2008

polski

Złote Myśli

9788375827552

  • PDF

Opis

Jak uwieść piękną kobietę? Bez doświadczenia, dobrego wyglądu i grubego portfela.

Nie ma znaczenia, czy boisz się pięknych kobiet i czy dostajesz paraliżu, rozmawiając z nimi. Nie ma też dużego znaczenia, czy jesteś lub nie jesteś przystojny. Nie ma znaczenia, czy uważasz się za osobę nudną i za słabą, żeby piękna kobieta się nią zainteresowała. To wszystko przezwyciężysz, tak samo jak przezwyciężył to autor tego poradnika.

Skoro czytasz ten tekst, oznacza to, że chcesz coś zmienić w swoich relacjach z płcią przeciwną. Nie wiem, na jakim etapie teraz jesteś. Może miałeś już kilka dziewczyn, ale nie były one takie jak chciałeś albo może nawet nigdy jeszcze nie trzymałeś dziewczyny za rękę.

Po zapoznaniu się z tym poradnikiem będziesz potrafił:

* Podejść, porozmawiać i zainteresować sobą obcą dziewczynę, która Ci się podoba. Ot tak sobie będziesz potrafił poderwać dziewczynę na ulicy lub w klubie.

* Prowadzić interesujące rozmowy z kobietami i wzbudzać w nich zainteresowanie swoją osobą bez wydawania pieniędzy.

* Zrozumieć, na czym opiera się atrakcyjność mężczyzny dla kobiet, i dzięki temu przyciągać do siebie te najpiękniejsze.

* Wyrobić w sobie umiejętności i cechy charakteru, które przyciągają kobiety.

Dzięki tej książce poznasz od podstaw temat uwodzenia kobiet. Zmienisz się – niezależnie od tego, jakim mężczyzną jesteś teraz. Zaczniesz poznawać tyle dziewczyn, ile tylko będziesz chciał. Dowiesz się, gdzie ich szukać, jak z nimi rozmawiać i jak rozbudzać ich zainteresowanie.

Sekrety uwodzenia - ebook

20,62 zł 21,70 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!