Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Serce meduzy – ebook

CENA NEXTO

Ali Benjamin  

27.02.2018

27.02.2018

polski

304

Zysk i S-ka

9788381163446

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Czasem, gdy czujemy się bezgranicznie samotni, świat w magiczny sposób się na nas otwiera

Moja przyjaźń z Franny zakończyła się najgorzej, jak to możliwe. Gdybym tylko wiedziała, przeprosiłabym ją za to, co się między nami wydarzyło. A przynajmniej bym się z nią pożegnała. Czasem jednak nie wiadomo, jaka jest różnica między tym, że coś rozpoczyna się od nowa, a tym, że coś kończy się bezpowrotnie. Teraz było już za późno, żeby cokolwiek zmienić.

A jeśli mogę coś z tym zrobić? Dowieść, że w historii Franny jest prawdziwy winowajca? I że jest on gorszy ode mnie?

Zuza Swanson zawsze wiedziała o rzeczach, których inni nie mieli pojęcia. O tym, jak śpią mrówki. I że co roku odnotowuje się sto pięćdziesiąt milionów oparzeń spowodowanych przez meduzy. Ale nie rozumie, dlaczego życie Franny Jackson mogło być tak krótkie…

Wszyscy wokół twierdzą, że czasem takie rzeczy po prostu się zdarzają. Jednak Zuza wie, że musi istnieć lepsze wyjaśnienie. Próbując poradzić sobie z odejściem najlepszej przyjaciółki oraz tym, co zaszło między nimi, wycofuje się w świat wyobraźni. Podczas swoich poszukiwań Zuza dowiaduje się zdumiewających rzeczy o otaczającym świecie i uświadamia sobie, że nie wszystkie historie mają szczęśliwe zakończenie, ale za to te zupełnie nowe czekają, by rozkwitnąć, czasem tuż obok nas.

Fascynujący debiut.

„New York Times”

Mądrze opowiedziana wzruszająca historia.

„Kirkus Reviews”

Poruszający obraz straty i uzdrowienia.

„Publishers Weekly”

Serce meduzy - ebook

21,60 zł 24,00 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

14,40 zł 24,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Olga Śmiełowska/2018-04-30

    "Serce meduzy" to książka typowo młodzieżowa, a przemyślenia głównej bohaterki są dość dziecinne, ale także lekkie, tak jak język, którym napisana jest książka. Narracja jest bardzo przyjemna, a ciekawostki o meduzach to nowość, nie spotkałam się z tym wcześniej w literaturze obyczajowej (: Ta historia mnie co prawda nie porywa, ponieważ jest szablonowa, przewidywalna i dość naiwnie przedstawiona, ale jest w niej taka swoboda, która w połączeniu z zadziwiająco dorosłymi momentami, których jest co prawda niewiele, ale jednak się pojawiają, czyni z niej coś bardzo relaksującego do czytania.

1 - 1 z 1 opinii