Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Seria fortunnych zdarzeń. Rola przypadku w procesie powstawania planety, życia oraz ciebie – ebook

TANIEJ 7 %

Sean B. Carroll  

04.10.2022

04.10.2022

polski

240

Zysk i S-ka

9788382027877

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Zabawna i zaskakująca opowieść o wielkiej mocy przypadku w życiu człowieka i świata autorstwa wybitnego biologa i twórcy książek popularnonaukowych

Fascynująca i porywająca książka – Sean B. Carroll w swojej najlepszej formie!

Bill Bryson

Dlaczego świat jest taki, jaki jest? Jak się tu znaleźliśmy? Czy wszystko dzieje się z jakiegoś powodu, czy też niektóre rzeczy wydarzyły się dzięki przypadkowi? Filozofowie i teologowie zastanawiali się nad tymi pytaniami od tysiącleci, ale zaskakujące odkrycia naukowe ostatniego półwiecza ujawniły, że żyjemy w świecie rządzonym przez przypadek. Seria fortunnych zdarzeń to opowieść o tym, jak przypadek stał się zaskakującym źródłem całego piękna i różnorodności w naturze.

Jak każdy inny gatunek, my, ludzie, znaleźliśmy się tu przez przypadek. To szokujące, jak wiele rzeczy – z których każda mogła nigdy nie mieć miejsca – musiało się wydarzyć w określony sposób, aby ktokolwiek z nas zaistniał: od nieprawdopodobnego uderzenia asteroidy przez szalone zawirowania epoki lodowej po niewidzialną loterię w gonadach naszych rodziców. Wszyscy jesteśmy tutaj dzięki zadziwiającej serii fortunnych zdarzeń, a przypadek nadal rządzi nami na cienkiej linii pomiędzy życiem a śmiercią.

Seria fortunnych zdarzeń to dowcipnie napisana i inspirująca książka o jednym z najważniejszych i najmniej docenianych czynników, wpływających na nasze życie.

Seria fortunnych zdarzeń. Rola przypadku w procesie powstawania planety, życia oraz ciebie - ebook

37,20 zł 40,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!