Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Seryjni mordercy. Moje dwadzieścia lat pracy w FBI – ebook

BestsellerCENA NEXTO

Tom Shachtman   Robert K. Ressler  

07.02.2024

07.02.2024

polski

448

Wydawnictwo FILIA

978-83-8357-318-2

  • EPUB
  • MOBI

Opis

"Bardzo prawdziwe… Absolutnie hipnotyzujące. - Ann Rule

Stając twarzą w twarz z najbardziej przerażającymi mordercami Ameryki, doświadczony agent FBI Robert K. Ressler nauczył się rozpoznawać potwory, które kryją się wśród nas.

Robert K. Ressler na podstawie dowodów znalezionych w miejscach zbrodni opracowuje profile psychologiczne sprawców. Analizując typ wybranej ofiary, sposób odebrania życia czy – często makabryczne – trofea, jakie ze sobą zabierają, odkrywa tożsamość bezwzględnych morderców. Wchodzi za mury więzienia, by wysłuchać osobliwych relacji z pierwszej ręki od niezliczonej rzeszy skazanych morderców, w tym od Teda Bundy’ego, Johna Wayne’a Gacy’ego, Edmunda Kempera czy Syna Sama.

Podróż do wnętrza umysłu przestępcy w celu zrozumienia, jak i dlaczego zabija, jest jedną z najskuteczniejszych metod stosowanych przez FBI, by pomóc policji schwytać zabójców, którzy wciąż pozostają na wolności.

Autor jest pierwowzorem postaci agenta Billa Tencha z hitowego serialu Davida Finchera Mindhunter. Doradzał też Thomasowi Harrisowi w trakcie pracy nad Milczeniem owiec."

Seryjni mordercy. Moje dwadzieścia lat pracy w FBI - ebook

53,91 zł 59,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 35,94 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

35,94 zł 59,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 35,94 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!