Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Siła pozytywnego nastawienia. Jak skutecznie radzić sobie z hejtem i wzmocnić poczucie własnej wartości – ebook

CENA NEXTO

Opracowanie zbiorowe  

30.10.2023

30.10.2023

polski

103

I.D. Media Ilona Adamska agencja wydawniczo promocyjna

978-83-967731-1-1

  • PDF

Opis

Hejt rani i niszczy poczucie wartości ofiar. W zasadzie może dotyczyć każdego z nas. Czasem hejterzy dotykają nas przypadkiem, ale często wybierają swoje ofiary z premedytacją. Wydawałoby się, że najczęściej stają się nimi osoby znane, publiczne i odnoszące sukcesy, działające aktywnie w social mediach. Z tego względu wielu ludzi krytykuje je lub wręcz obraża bez namysłu, nie przejmując się tym, że sprawia im wielką przykrość i czyni im krzywdę. Jednak – co może nie aż tak oczywiste – i zwykły zjadacz chleba może stać się jego ofiarą. A co najgorsze – hejt dotyka też dzieci, które albo hejtują (najczęściej dlatego, że z różnych przyczyn same mają kiepskie mniemanie o sobie), albo stają się ofiarami hejtu. W obu przypadkach to palący problem, wobec którego dorośli aż nazbyt często okazują się bezradni – młodzi hejterzy nie są rozliczani ze swoich haniebnych poczynań, a ofiary nie otrzymują właściwego wsparcia i pomocy.

Czas sprzeciwić się hejtowi i w każdej sytuacji stanąć po stronie osoby krzywdzonej. Czas też zastanowić się nad tym, czy aby my nie bywamy hejterami. Pomyśleć, dlaczego nie radzimy sobie z hejtem, jeśli jesteśmy jego ofiarami. A przecież można się przed nim obronić.

I właśnie w tym pomoże nam książka „Siła pozytywnego nastawienia. Jak skutecznie radzić sobie z hejtem i wzmocnić poczucie własnej wartości”. Czytelnicy zapoznają się w niej ze zjawiskiem hejtu w różnych odsłonach, m.in. w internecie, w biznesie i życiu prywatnym, a także ze sposobami radzenia sobie z raniącymi i niszczącymi uwagami, postami i zachowaniami. Znajdą tu główne fakty dotyczące hejtu, przykłady różnych krzywdzących działań, które można zdefiniować jako hejt, a poza tym porady prawniczki, psycholożki i terapeutki, jak z hejtem walczyć i ograniczać jego niekorzystne skutki. W publikacji znajdują się też świetne grafiki stworzone przez SI i inspirujące cytaty. Hejtowi należy się bezwzględnie przeciwstawiać, samemu nie stawać się hejterem nawet przez nieuważność, a także – w przypadku gdy staniemy się ofiarami – nie brać do siebie obrzydliwych uwag i tekstów, znając swoją wartość i prawdę o sobie, ale wyciągając konsekwencje prawne przy dotkliwym nękaniu. Książka „Siła pozytywnego nastawienia” została napisana właśnie po to – aby zastanowić się, zrozumieć i zadbać o siebie i bliskich!

Mariola Będkowska

Siła pozytywnego nastawienia. Jak skutecznie radzić sobie z hejtem i wzmocnić poczucie własnej wartości - ebook

28,80 zł 32,00 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

19,20 zł 32,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!