Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Siostra Burzy – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Lucinda Riley  

14.06.2017

14.06.2017

polski

Wydawnictwo Albatros

978-83-6578-122-2

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Ally D'Aplièse przygotowuje się właśnie do udziału w jednym z najbardziej niebezpiecznych wyścigów jachtów na świecie, gdy otrzymuje wstrząsającą wiadomość o nagłej i bardzo tajemniczej śmierci swojego adopcyjnego ojca. Dziewczyna rezygnuje ze startu w zawodach i jedzie do położonego nad Jeziorem Genewskim urokliwego zamku, gdzie ma się spotkać z osieroconymi przez Pa Salta pozostałymi córkami. Na miejscu okazuje się, że bajecznie bogaty ojciec zostawił córkom w spadku zaszyfrowane wskazówki, które pozwolą im poznać historię ich pochodzenia.

Ally postanawia skorzystać z rady zmarłego ojca i odnaleźć własne korzenie. W tym celu wyrusza do mroźnej Norwegii, gdzie dowiaduje się o Annie Landvik, żyjącej przeszło sto lat temu dziewczynie z małej wioski w górach, która otrzymała szansę wyjazdu do Christianii, aby śpiewać na premierze poematu Henrika Ibsena „Peer Gynt”. Informacje na temat Anny rodzą w głowie Ally pytania dotyczące przeszłości Pa Salta, w tym również to najważniejsze: co się stało z siódmą siostrą?

Siostra Burzy - ebook

30,04 zł 32,30 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Sylwanka/2021-01-09

    Drugi tom nastrojowej sagi rodzinnej o sześciu siostrach, wychowanych przez adopcyjnego ojca zwanego Pa Saltem na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Po śmierci ojca Ally musi skupić się na regatach żeglarskich, na których wystartuje u boku swojego mężczyzny. Jednak wkrótce, podobnie jak pierwsza z sióstr - Maja, Ally też decyduje się podążyć za wskazówkami Pa Salta mającymi pomóc w odkryciu jej korzeni. Czy historia norweskiej śpiewaczki Anny Landvik pozwoli Ally poznać przeszłość, ale też da jej nadzieję na przyszłość?

1 - 1 z 1 opinii