Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Siostry – ebook

TANIEJ 5 %

Bernard Minier  

16.01.2019

polski

368

Rebis

9788380629905

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Bernard Minier powraca w najlepszej formie.

„Przed ich oczami rozciągał się olbrzymi, bezmierny las...”

Brutalne morderstwa, dręczące wątpliwości, obsesja, wspomnienia, które stają się koszmarem. Bernard Minier kolejny raz nie zawodzi i serwuje czytelnikom intrygę rodem z mrocznego snu, która wbija w fotel i nie pozwala odetchnąć. - Małgorzata Rogala

Maj 1993. Zwłoki dwóch sióstr zostają znalezione na brzegu Garonny. Dziewczyny, ubrane w pierwszokomunijne sukienki, siedziały naprzeciwko siebie przywiązane do drzew.

Młody Martin Servaz bierze udział w swoim pierwszym śledztwie. Szybko zwraca uwagę na Erika Langa, autora porywających, pełnych okrucieństwa kryminałów. Zamordowane siostry były fankami Langa, a jedna z jego najbardziej znanych książek nosi tytuł Panna w bieli. Śledztwo zostaje zakończone. Servaza prześladują jednak wątpliwości: czyżby pominęli jakiś istotny element?

Minęło dwadzieścia pięć lat od podwójnego morderstwa. W mroźną noc Erik Lang znajduje zwłoki swojej żony. Śledztwo prowadzi Martin Servaz. Dawne wątpliwości powracają i stają się obsesją komendanta, która nie daje mu spokoju, podobnie jak złowrogi list pisany czarnym atramentem…

Siostry - ebook

31,25 zł 32,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  MC/2020-02-03

  Minier dobry jak zawsze

 • Ocena:5
  Jaroslaw Raczynski/2019-01-25

  Moim zdaniem obok ,,Nie gaś światła " najlepsza część serii. Akcja pędzi tak jak lubię, a nie jak pociąg z dziewczyną. Świetne pomysły na morderstwa, a jeszcze lepsze na sekcje zwłok. Perełka na torcie to powrót do początków pracy w policji Martina i wydarzenia temu towarzyszące, a także bardzo dobry wątek rodzinny głownego bohatera. Sa też świetne postacie drugoplanowe jak szef młodego Servaza - Kowalski. Książka w swoim gatunku z najwyższej półki.

1 - 2 z 2 opinii