Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ślad – ebook

BestsellerCENA NEXTO

Przemysław Żarski  

12.02.2020

12.02.2020

polski

512

Czwarta Strona

9788366517219

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Są blizny, których nie przykryje żaden tusz, i decyzje, które nawet po latach odciskają na życiu trwałe piętno. 
W studniówkową noc 1993 roku ginie Sylwia Nowicka. Dziewczyna kłóci się z chłopakiem i wraca pieszo do domu, a następnego dnia znika bez śladu. Poszukiwania nie przynoszą rezultatu, a wysłany do rodziców list pożegnalny sprawia, że w teorię na temat porwania niemal nikt już nie wierzy.
Blisko dwadzieścia pięć lat później, w jednym z mieszkań w centrum Sosnowca policja trafia na kasetę VHS z zapisem zabójstwa młodej dziewczyny. W mieszkaniu nie ma ciała ani żadnych śladów wskazujących na to, że doszło tu do zbrodni. Komisarz Robert Kreft i jego zespół muszą ustalić, kim jest ofiara, a także kto i kiedy pozbawił ją życia. 
Poza tym dlaczego akurat teraz ktoś podrzucił taśmę śledczym? 
Ślad to opowieść o tym, że jedna nierozważna decyzja może zrujnować życie wielu ludzi i jak wielkie piętno odciska na nas przeszłość. O wyborach, które tkwią niczym drzazga w sercu bliskich i nie pozwalają o sobie zapomnieć. A także o tym, że prawda potrzebuje czasu, zatacza koło i zaciska się pętlą na przyszłości.

Ślad - ebook

27,81 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Aellirenn_czyta/2022-03-31

  W studniówkową noc 1993 roku ginie jedna z uczennic, Sylwia Nowicka. Ćwierć wieku później policja trafia na kasetę VHS z nagraniem zabójstwa młodej dziewczyny. Komisarz Robert Kreft i jego zespół muszą ustalić, kim jest ofiara i morderca. Tymczasem wszystko idzie nie po ich myśli.

  Długo się zabierałam za Żarskiego, że tak to ujmę. Słyszałam dużo dobrego i ostatecznie przekonał mnie zachwyt mojego taty.

  Najbardziej spodobał mi się sposób pisania. Autor naprawdę dobrze żongluje tropami i miesza w głowie czytelnika, jednocześnie w ukryciu wskazując odpowiedni kierunek. Fajne to było. Łatwo przeoczyć to, co potem okaże się istotne. Bardzo lubię takie zabiegi.

  Sama fabuła świetna. Właściwie można powiedzieć, że w tej książce jest wszystko, czego oczekuję od kryminału: dobra zagadka, interesujące śledztwo i mocne zakończenie. Mnie nic więcej do szczęścia nia trzeba. No może poza kolejnymi tomami, a te na szczęście są, więc zabieram się za czytanie ��

  Jeśli, tak jak ja, żyliście dotąd pod jakimś kamieniem i nie czytaliście tego, to czas najwyższy to zmienić. Przepadniecie w tej historii, mówię Wam ��

1 - 1 z 1 opinii