Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Śląski Kopciuszek – ebook

CENA NEXTO

Gabriela Anna Kańtor  

02.07.2020

02.07.2020

polski

176

Wydawnictwo MG

978-83-7779-620-7

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Wszyscy lubimy historie o Pięknej i Bestii i o Kopciuszku, w których dobro zwycięża.

Jednak wiemy doskonale, że to po prostu baśnie. W życiu Joanny Gryzik baśń wydarzyła się naprawdę. Tyle tylko, że w tej niesamowitej historii to Kopciuszek przyniósł złoty pantofelek księciu, a nie odwrotnie.

Czwarta z kolei powieść Gabrieli Anny Kańtor opowiada o spotkaniu dwóch osób; Joanny – „śląskiego Kopciuszka”, ubogiej sieroty z kopalnianych slumsów i magnata przemysłowego, słynnego self-made mana, który w latach 1801-1848 dorobił się majątku szacowanego na dwa miliony talarów.

Opowieść o tym, jak od owego przypadkowego spotkania zmieniło się ich życie, jest gotowym scenariuszem na ekscytujący film! Dla Czytelników będzie to niezapomniana lektura.

Śląski Kopciuszek - ebook

22,41 zł 24,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Maria Maria Kunc-Jasińska/2021-01-07

  W mojej ocenie, książka ciekawa, czyta się ją jednym tchem! Opowiada ona o potentacie przemysłowym i biednej, nie chcianej dziewczynce, która pokrzywdzonemu przez los ogromnym kalectwem, Carlowi Goduli, wniosła wiele spokoju, radości i nadziei. Główny bohater - Carl Godula - nie lubiący dzieci, za sprawą Joasi przekonał się, że można je nawet pokochać.

  Zachęcam do sięgnięcia po tę książkę; wprawdzie nie jest to dzieło historyczne, a beletrystyczne, zawiera ono kilka informacji o głównym bohaterze. Mieszkańcy Śląska mogą dowiedzieć się, kto to był Godula, bo jego imieniem jest nazwana jedna z dzielnic Rudy Śląskiej. Ja, przeczytawszy "Śląskiego kopciuszka", wiem już, kto zacz, ten Carl Godula.

  Książka dostarczyła mi wiele wzruszeń, godna jest, aby ją przeczytać!

  Kupiłam już jej kontynuację -druga część zatytułowana jest "Pani na Kopicach", szybko się do niej zabiorę.

  Polecam książki Pani Gabrieli Kantor.

1 - 1 z 1 opinii