Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Słodko gorzko. Opowiadania o miłości. Antologia – darmowy ebook

Andrzej Paczkowski   Anna Pasikowska   Anna Rybkowska   Dorota Pasek   Grzegorz Krzyżewski   Jan Siwmir   Joanna Łukowska   Katarzyna Woźniak   Kornelia Romanowska   Maciej Ślużyński   Magdalena Zimniak  

09.02.2012

09.02.2012

polski

241

RW 2010

978-83-63111-63-2

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Miłość jest najpotężniejszą siłą życiową. Znacie ją? Mam nadzieję, że tak. Wiecie, jak to jest – kiwnie palcem, a my wyjemy do księżyca. Mrugnie okiem, a jesteśmy gotowi iść na wojnę z całym światem. A próbowaliście kiedyś stawić opór miłosnej wichurze, która budzi motyle w brzuchu?... Początkowo człowiek myśli, że da radę, ale potem coś zaczyna boleć w piersiach i gdy w końcu się podda, z ulgą łapie kolejne hausty tlenu. Bo walczyć z miłością, to jakby postanowić, że przestaje się oddychać. Nikt nie daje rady! Brak miłości boli, ale wiemy, że miłość bywa też przyczyną cierpienia. Cóż więc począć? Postanowiliśmy pomóc Wam z tym ambarasem. Na kartach Walentynkowego zbioru opowiadań SŁODKO-GORZKO, oferujemy za darmo dwadzieścia trzy lekcje oddychania. Przeczytacie o miłości radosnej, o nieszczęśliwej, o tej która łączy ludzi, ale też potrafi ich niszczyć. Życzymy miłej lektury!

Z gorącym pozdrowieniem, Autorzy


Z recenzji:

„Szczerze się przyznam, że podchodziłam do tomiku ,,Słodko Gorzko’’ jak przysłowiowy pies do jeża. Nigdy nie byłam zwolenniczką opowiadań. Przełamałam jednak swoją niechęć i … przepadałam w czeluściach miłości. Moim zdaniem cała antologia jest naprawdę świetnie dopracowana, iż nie sposób się od niej choć na chwilę oderwać. Każda kolejna historia to doskonałe preludium uczuć powodujące śmiech, łzy a nawet erotyczne wibracje. Początkowo myślałam, że będzie tu przeważała słodka otoczka, jednak mile się zaskoczyłam, czytając o 'prawdziwym życiu', w którym dominuje również szaleństwo, żal, rozpacz czy bezwstydny seks. Tak naprawdę Słodko Gorzko, to duża dawka różnorodnej tematyki np. randki w sieci, homoseksualna miłość, chore uczucie przyczyniające się do zbrodni, ale także obraz prawdziwych, ponadczasowych miłosnych wartości niosących optymizm i nadzieję na lesze jutro”.

„Uważam, że cała trzynastka pisarzy wykonała naprawdę kawał porządnej roboty podejmując się tworzenia zbioru opowiadań Słodko Gorzko. W mojej pamięci szczególnie utkwiły historie Kornelii Romanowskiej (Garstka urywanych oddechów), Doroty Pasek (Pośpij jeszcze trochę), Joanny Łukowskiej (Obraz), Macieja Ślużyńskiego (Prawie Święty Walenty), Anny Pasikowskiej (Między sztormami), Jana Siwmira (Współlokatorzy) oraz Grzegorza Krzyżewskiego (miłość.com). Nie oznacza to wcale, że postali autorzy byli gorsi, w żadnym wypadku tak nie jest. Po prostu wyżej wymienione opowiadania odrobinę bardziej podziałały na moją wyobraźnię, dając subtelną nutkę zmysłowości, romantyzmu, swoistego humoru, znaczącej przestrogi, wibrującego erotyzmu oraz swego rodzaju mądrości w dokonywaniu życiowych wyborów”.

„Z okazji Walentynek pojawił się darmowy e-book Słodko-gorzko, zawierający 23 miłosne opowiadania. I co by nie przedłużać, już na początku powiem, że warto po niego sięgnąć, niekoniecznie tylko w Walentynki”.

Słodko gorzko. Opowiadania o miłości. Antologia - darmowy ebook

Produkt bezpłatny
?

Kup Słodko gorzko. Opowiadania o miłości. Antologia – darmowy ebook / darmowy ebook

Forma zakupu
 

Słodko gorzko. Opowiadania o miłości. Antologia – darmowy ebook

    • EPUB
    • PDF
    • MOBI
Produkt bezpłatny
Ładowanie rekomendacji…