Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Słynne Leki Ziołowej Apteki – ebook

CENA NEXTO

Zbigniew Przybylak  

23.01.2014

14.01.2013

polski

80

Eko Media Karol Przybylak

978-83-63537-01-2

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Cóż może skuteczniej zwalczyć, dolegliwości, choroby? Cóż może lepiej przysłużyć się zdrowiu? Cóż może wspaniałej wzmocnić i uzdrowić... niż najsłynniejsze leki natury, którym od wieków, dziesiątków lat przypisywano nadzwyczajną moc... Poradnik Słynne leki ziołowej apteki zawiera ponad 150 recept i opisów najsłynniejszych leków i kuracji naturalnych, zielarskich znanych w Polsce i na świecie od huby, propolisu, aloesu począwszy na octach winnych, węglu drzewnym, bursztynie, wileńskiej trojance, drożdżach, oliwie, czosnku skończywszy. Wszystkie porady zaprezentowane są w prostej, przejrzystej formie.

Elektroniczne wydanie książki wzbogacone zostało o indeks schorzeń umożliwiający szybkie znalezienie potrzebnych informacji. Zbigniew Przybylak był dziennikarzem, który przez blisko 30 lat zajmował się tematyką zdrowia, ekologii i ziołolecznictwa. Napisał blisko 20 poradników dotyczących zdrowego stylu życia.   

Słynne Leki Ziołowej Apteki - ebook

8,36 zł 8,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Sylwia Maciuk/2017-09-26

    Książka bardzo przydatna, choć jak na mój gust trochę za mało jest informacji o tradycyjnych ziołach czy przyprawach, które każdy ma pod ręką. Nie mniej jednak bardzo cenię sobie informacje zawarte w tej książce i polecam wszystkim przeciwnikom zażywania tabletek.

1 - 1 z 1 opinii