Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

SOR - to jest dramat – ebook

CENA NEXTO

Mateusz Sieradzan "Pan Pielęgniarka"  

26.06.2021

16.12.2019

polski

212

Poczekalnia

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Co się tam dzieje, do cholery? Czy ktoś tam w ogóle pracuje? Długo mam tu jeszcze czekać? To jest oddział ratunkowy? Kim ty, ku**a, jesteś? Czy wy macie sumienie? A co, jeśli od was wyjdę i umrę na schodach?

To tylko niektóre pytania pacjentów padające na polskich SOR-ach. Mierzą się z nimi na co dzień pracujący tam medycy ratunkowi.

SOR — to jest dramat to książka, w której pielęgniarz systemu przybliża realia szpitalnych oddziałów ratunkowych. Krok po kroku przeprowadza nas przez kolejne poziomy SOR-owskiej rzeczywistości, w której przecież każdy z nas może się kiedyś znaleźć. Obnaża problemy ledwo oddychających jednostek Państwowego Ratownictwa Medycznego, które z trudem łatają dziury w ochronie zdrowia. Pokazuje ludzi — lekarzy, pielęgniarki, ratowników, pacjentów — a wraz nimi SOR-owską codzienność, która jest i zabawna, i straszna, i smutna. Wszystko po to, by pacjenci zrozumieli, chociaż trochę…

Mateusz Sieradzan - w świecie internetowym znany jako Pan Pielęgniarka - urodzony w 1990 roku absolwent ratownictwa medycznego i pielęgniarstwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Autor bloga „Pan Pielęgniarka”, na którym przybliża potencjalnym pacjentom temat Państwowego Ratownictwa Medycznego, a w szczególności funkcjonowania Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Jest również muzykiem (perkusistą), biorącym udział w rozmaitych projektach muzycznych w Polsce i za granicą.

Prywatnie mąż Ani, tata Franka, Stasia, Stefana i, w końcu, Róży.


SOR - to jest dramat - ebook

30,60 zł 34,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Rafał/2023-08-28

    Sama prawda o ciężkiej pracy pielęgniarzy czy ratowników. To są naprawdę niedocenieni ludzie którzy zasługują na szacunek

1 - 1 z 1 opinii