Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Star Carrier. Tom 4: Otchłań – ebook

CENA NEXTO

Star Carrier  

Ian Douglas  

12.03.2014

12.03.2014

polski

Drageus Publishing House

978-83-64030-29-1

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Już niby wiesz, jak smakuje zderzenie z nieznanym. Jak człowiek się czuje, kiedy staje naprzeciw potężnego wroga, o którym wie niewiele albo w ogóle nic. Ale minęło dwadzieścia lat względnego spokoju. Miałeś już nadzieję, że udało się pokojowo załatwić sprawy między człowiekiem a obcymi rasami, prawda? Ale to nie takie proste. Znów trzeba podjąć walkę, a nowy przeciwnik dysponuje miażdżącą przewagą, posługuje się nieprawdopodobną wręcz technologią. Żebyś jeszcze chociaż wiedział, z kim sprawa, ale nawet to pozostaje tajemnicą. W dodatku musisz walczyć także z zagrożeniem już znanym, a sił przecież od tego nie przybywa. To bezwzględna wojna o przetrwanie, wiesz o tym doskonale… Jakby tego było mało, zaczynają się coraz ostrzejsze tarcia w łonie samej ludzkości, spierają się Konfederacja i Stany Zjednoczone, oliwy do ognia dolewają pozostałe mocarstwa…

No cóż, żołnierzu, nie masz innego wyjścia, jak znów zasiąść za sterami maszyny bojowej, aby rzucić się do gardła wrogom.

Ian Douglas po raz kolejny zaskakuje czytelnika pomysłowością. Do znanego już doskonale świata wprowadza nową zmienną, każe ludzkości stawić czoła następnemu niebezpieczeństwu, tajemniczemu, trudnemu do ogarnięcia. Oprócz tego wprowadza do akcji wojowniczą rasę Slan, jak zwykle znakomicie opisując problemy związane z komunikacją przedstawicieli cywilizacji diametralnie od siebie odbiegających konstrukcją psychofizyczną.

Star Carrier. Tom 4: Otchłań - ebook

26,91 zł 29,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

17,94 zł 29,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,90 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Tomcio/2014-09-16

  Wspaniała książka. Po 3ciej części myślałem, że to już koniec, a tutaj taka niespodzianka!!. Książkę czyta się wspaniale, lekko i szybko. Czasami żal, że za szybko się skończy. Piękna kontynuacja i z otwarciem na następny piąty tom. Czekam z niecierpliwością. Oby obszerniejsza. I 1000 stron było by za mało.

 • Ocena:5
  Mariusz/2014-06-11

  Rewelacja. Cykl Starcarrier został zaplanowany jako tryptyk. Tom czwarty rozgrywa się kilka lat później po wydarzeniach z tomów I-III. Wiem, że napisanie kontynuacji zamkniętego cyklu może mieć opłakane skutki. Tym razem się udało. Duże brawa dla autora i tłumacza za zachowanie spójności z wcześniejszymi wydarzeniami. Mniej jest szczegółów technicznych - więcej akcji. Autor udowodnił, że potrafi ciekawie konstruować fabułę i zaskakiwać czytelnika. Książkę śmiało polecam wszystkim, nie tylko fanom serii.
  Najlepsze jest to, że będzie kontynuacja. Czekam na polskie wydanie tomu V.

1 - 2 z 2 opinii