Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Star Carrier. Tom I: Pierwsze uderzenie – ebook

PROMOCJA 35 %

Ian Douglas  

09.05.2013

09.05.2013

polski

309

Drageus Publishing House

978-83-64030-06-2

Ocena: 4 (5 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Wiek XXV. Tajemniczy władcy Galaktycznego Imperium Sh’daar uznali, że gwałtowny rozwój genetyki, robotyki, infotechnologii oraz nanotechnologii (GRIN) doprowadzi gatunek ludzki do punktu „osobliwości technologicznej”, w którym ludzkość osiągnie transcendencję. Sh’daar uważają, że jest to zagrożenie dla całego Wszechświata – dlatego gatunek ludzki musi zostać powstrzymany, nawet jeśli miałoby to oznaczać jego całkowitą eksterminację. Lecz ludzie nie byliby sobą, gdyby podporządkowali się bez szemrania naciskom obcych, choćby i najpotężniejszych...

Siedziałeś kiedyś za sterami gwiezdnego myśliwca? Czułeś strzał adrenaliny, kiedy jednostka wroga pojawiła się w celowniku? Mrużyłeś oczy, oślepiony słońcami nuklearnych eksplozji, rozdzierających głuchą ciszę przestrzeni? Miałeś okazję stanąć w obronie swojego świata, być jednym z tych, o których Churchill powiedział: „Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym?”. Wiesz, jak to jest, kiedy trzeba awaryjnie wylądować i radzić sobie w obcym, skrajnie wrogim środowisku? Teraz masz niepowtarzalną okazję przeżyć to na własnej skórze. Zobaczysz, jak postrzega krwawe starcie nie tylko zwykły żołnierz, ale także jak wygląda ono z perspektywy dowódcy.

Ian Douglas prowadzi czytelnika przez meandry wojny z takim znawstwem, że będziesz miał wrażenie, jakbyś uczestniczył w wydarzeniach całym sobą, sercem, duszą i ciałem.

Star Carrier. Tom I: Pierwsze uderzenie - ebook

19,44 zł 29,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,44 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (5 oceniających)

1 - 5 z 5 opinii

 • Ocena:4
  Mariusz/2014-05-20

  Po przeczytaniu pierwszego tomu zastanawiałem się jak ocenić tę książkę. Autor tworzy spójny świat w którym technologia pełni nadrzędną rolę.
  Książka jest po prostu ciekawa. Na tyle ciekawa, że kupiłem od razu pozostałe 3 tomy.

 • Ocena:4
  łukasz/2014-03-05

  Warto! Cały cykl wart jest przeczytania.

 • Ocena:5
  Tomcio/2013-12-14

  Fantastyczna!
  Bardzo świetnie się czyta. Tak dobrej książki nie miałem dawno w rękach. 2 dni to za dużo na tą książkę. Pisząc tą opinię jestem już w posiadaniu następnej. Jeżeli ktoś oczekuje przyjemnej lektury i czegoś w temacie Galaktyki to jak najbardziej polecam.

 • Ocena:4
  Marek Zawadzki/2013-10-21

  W zasadzie to nie do końca wiem, co napisać :-). Tematyka książki oraz sama narracja jest super, akcja też. Mógłbym więc powiedzieć, że "jest super i na pewno zakupię inne tomy". Ale... zbyt szczegółowe opisy broni, statków kosmicznych (oraz inne) powodują niepotrzebne dłużyzny :-(. Nie mniej jednak zakupiłem drugi tom, chce bowiem poznać losy bohaterów. Mam za sobą wiele książek, ta pozycja jest warta rozpatrzenia.

 • Ocena:3
  Kloss/2013-06-23

  Czyta się fajnie i nawet napisana dość zgrabnie, ale to są chyba wszystkie plusy. W każdym razie nic więcej po przeczytaniu nie utkwiło w pamięci. To jest niby początek cyklu, ale pomimo ledwie rozpoczęcia głównego wątku ataku obcych, nie zamierzam kupować kolejnych części. Nijacy obcy których nie ratuje nawet kilkupoziomowe myślenie. Nijaka technologia obcych (to samo co ludzie tylko trochę ulepszone). Nijacy bohaterowie (ktoś tam miał chyba nawet problemy z pochodzeniem i tożsamością, ale pomyślał, pomyślał, przypadkiem został bohaterem i mu przeszło). Nijakie rozwiązanie fabuły: "To koniec świata nic nas nie uratuje... Chwila chwila, a po co jest ten mały przełącznik? - Ups, ale się porobiło, obcy..." (nie, spoilera nie będzie).
  Podsumowując jednym zdaniem: jeśli lubisz mydlane space opery i masz trochę czasu, to możesz na próbę przeczytać, ale jest wiele ciekawszych pozycji.

1 - 5 z 5 opinii