Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Stracony – ebook

TANIEJ 7 %

Jane Harper  

26.02.2020

26.02.2020

polski

384

Czarna Owca

9788381431873

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Kolejny kryminał pióra Jane Harper, autorki światowych bestsellerów, takich jak Susza i Siły natury, potwierdza jej umiejętności w kreowaniu zagadek i mrocznej atmosfery. Spalone słońcem pustkowia stają się świadkiem odkrywanych powoli tajemnic, jakie ma każda pozornie idealna rodzina.

Bracia Bright mieszkają trzy godziny jazdy samochodem od siebie. Na australijskim pustkowiu czyni ich to najbliższymi sąsiadami. Nathan i Bub przez kilka miesięcy się nie widzieli. Gdy się spotykają, Cameron, trzeci z ich rodzeństwa, leży martwy u ich stóp.

Cameron prowadził rodzinne gospodarstwo. Zostawił żonę, córki oraz matkę. Coś, czego ani Nathan, ani Bub nie są w stanie sobie wyobrazić, sprawiło, że ich brat znalazł się sam na spalonym słońcem pustkowiu.

Na ranczu zmarłego oprócz rodziny mieszkają jeszcze wieloletni pracownicy oraz dwaj zatrudnieni niedawno sezonowcy. Mimo żałoby Nathan nie może uwolnić się od podejrzeń. Stopniowo odkrywa sekrety, o których jego rodzina wolałaby zapomnieć.

Jeśli ktoś doprowadził do śmierci Camerona, to nie mógł się ukryć pośrodku niczego.

Stracony - ebook

32,54 zł 34,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2020-03-23

    Bardzo przejmująca lektura, choć nie traktowałabym jej w kategorii kryminału. Oczywiście ginie człowiek, w niewyjaśnionych, wręcz absurdalnych okolicznościach, ale książka robi niesamowite wrażenie przede wszystkim z uwagi na warunki życia na australijskiej pustyni, w krainie spalonej słońcem, gdzie każdy dzień, to prawdziwe wyzwanie dla wszystkich mieszkanców.
    Polecam, bo wciąga na maksa, a zakończenie porażające.

1 - 1 z 1 opinii