Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Świat po powodzi – ebook

TANIEJ 5 %

Kassandra Montag  

23.09.2019

polski

432

HarperCollins

9788327643278

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Przejmująca opowieść o miłości i determinacji matki pragnącej uratować zaginiona córkę

Twarda i niezależna Myra mieszka z córką na niewielkiej łodzi. Na ląd schodzi tylko po to, żeby wymieniać się zapasami i informacjami. W wyniku zmian klimatycznych zachował się jedynie archipelag kolonii, utworzony ze szczytów górskich i otoczony bezkresną przestrzenią otwartej wody. Świat stał się nieprzyjazny i okrutny, a przeżycie w nim podstawowym celem tych, którzy przetrwali.

Dlatego Myra jest gotowa zabić każdego, kto zagraża życiu jej i córki. 

Przedwcześnie dojrzała, zadziorna Pearl stanowi dla Myry jedyny powód do życia. Pomaga jej też zagłuszać bolesne wspomnienia o zaginionej starszej córce. Row zniknęła, gdy uderzył przerażający przypływ, zmiatając ich dom z powierzchni ziemi.

Pewnego dnia Myra odkrywa, że Row żyje: jest przetrzymywana przez brutalny gang na dalekiej północy, w miejscu, które pozostało po dawnej Grenlandii. Myra wyrusza w niebezpieczną podróż do lodowych mórz, by uratować dziecko.

Powieść drogi, pełna napięcia, emocji, przemyśleń i wzruszeń, w której tło przejmujących wydarzeń stanowi świat po wielkiej powodzi. 

W tej porywające, pełnej akcji, ale też czułości i zadumy opowieści, mroczna rozpacz łączy się z rosnącą nadzieją. Prawdziwie „nieodkładalna” książka.


Świat po powodzi - ebook

25,64 zł 26,99 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!