Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Święty Ekspedyt - święty ostatniego ratunku – ebook

TANIEJ 7 %

Agnieszka Ścibik  

05.06.2012

04.06.2012

polski

149

Wydawnictwo M

978-83-7595-443-2

Ocena: 4.5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Dzisiejsze czasy naznaczone są licznymi kryzysami. Kryzys ekonomiczny, kryzys wartości, kryzys rodziny, kryzys powołań. Może właśnie dlatego tak bardzo w ostatnim czasie wzrosła popularność świętych od „spraw beznadziejnych”. Żyjemy bowiem w trudnych czasach, a trudne czasy wymagają pomocy wyjątkowych świętych.

Bez wątpienia święty Ekspedyt jest takim świętym. Wymieniany zaraz obok św. Rity i św. Judy Tadeusza, jest szczególnym orędownikiem w sprawach wymagającej natychmiastowego działania. Stąd nazywany jest często świętym ostatniego ratunku lub świętym ostatniej godziny.

Niniejsza książka jako pierwsza na polskim rynku przybliża postać tego niezwykłego świętego.

Spróbujemy zanurzyć się w mrokach historii, aby wydobyć na światło dzienne świętego ostatniego ratunku. Udamy się do kraju, w którym urodził się i wychował. Poznamy codzienne życie legionisty rzymskiego. Przyjrzymy się prześladowaniu chrześcijan w Cesarstwie Rzymskim, a na koniec będziemy świadkami męczeńskiej śmierci św. Ekspedyta.
(fragment książki)

Książka zawiera liczne świadectwa oraz modlitwy za wstawiennictwem św. Ekspedyta. Jako prezent dołączona jest Karta ratunkowa świętego Ekspedyta  z wizerunkiem i modlitwą do św. Ekspedyta.

Święty Ekspedyt - święty ostatniego ratunku - ebook

9,21 zł 9,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Jacek Bober/2020-05-13

  Wspaniała duchowa lektura na trudne czasy ale nie tylko. Polecam

 • Ocena:4
  Ed Lbkg/2012-12-31

  Książeczka zawiera piękne modlitwy. Oczekiwałem, że będzie więcej informacji na temat żywota świętego Ekspedyta, jego kanonizacji i kultu. Bardzo mało informacji na temat chrześcijaństwa na ziemi tureckiej. Ciekawy wątek chrześcijaństwa w Armenii, szkoda, że tylko szczątkowy.

1 - 2 z 2 opinii