Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Symbioza - 6 opowiadań erotycznych o dominacji i uległości – ebook

TANIEJ 7 %

Catrina Curant   Black Chanterelle   Victoria Pazdzierny  

14.02.2022

14.02.2022

polski

65

Saga Egmont

9788728280607

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Zbiór opowiadań o dominacji i uległości spod pióra autorek LUST. Poznaj nowy wymiar rozkoszy, eksplorując fascynujący i różnorodny świat BDSM w ramach 6 fantazji o zniewoleniu. Tylko czy to naprawdę takie oczywiste, kto tu jest "górą"?

„Wolność w zniewoleniu" Catriny Curant: Czasami trzeba stracić kontrolę nad swoim życiem, aby ją odzyskać. Jak się odnaleźć po doświadczeniu przemocy domowej?

„Pokój zabaw, czyli małżeństwo nie musi być nudne" Catriny Curant: Opowieść o przestrzeni, w której pojęcie „mąż i żona" zastępują: kochankowie.

„Gejmerka" Black Chanterelle: Spotkanie streamerki i internetowego celebryty przekształca się w nieprzewidywalną sesję BDSM. Które z nich wygra walkę o dominację?

„Bieguny - dzienniki dominy" SheWolf: Dominująca kobieta ze sprecyzowanymi oczekiwaniami względem relacji szuka świadomego, pełnego uległości mężczyzny. Czy pod tą potrzebą władania kryje się coś więcej?

„Wrześniowe ruiny: Hasło bezpieczeństwa" Catriny Curant: Kobieta, opuszczony dworek w głębi lasu i nieznajomy mężczyzna. Jak daleko można posunąć się w swoich fantazjach?

„Brzoskwiniowa rozkosz" Victorii Październy: Dwie kochające się dziewczyny uzupełniają swój monogamiczny związek elementami BDSM, których każda z nich potrzebuje, aby poczuć się spełnioną.

Symbioza - 6 opowiadań erotycznych o dominacji i uległości - ebook

7,43 zł 7,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!