Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Szczęściarze – ebook

CENA NEXTO

Agnieszka Lis  

12.01.2022

12.01.2022

polski

320

Skarpa Warszawska

9788367093323

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Gdy nie wiesz, gdzie szukać pomocy. Gdy wydaje ci się, że na świecie nie ma już światła. Gdy wszyscy wokół nie widzą rozwiązania… okazuje się, że jest w Tobie siła, która umożliwia pozornie niemożliwe.

Nastoletnia Edyta ma wrażenie, że nie ma dla niej miejsca na świecie. Wyobcowana, z silną depresją, po ciężkim wypadku ma mroczne myśli. A jednak, z biegiem czasu, odnajduje sens i swoje miejsce w życiu. Znajduje przyjaciół, odkrywa, że rodzina jest siłą, choć nie zawsze oczywistą. I że ludzka wola, metodyczne dążenie do celu potrafią pokonać największe przeszkody. A szczęście – tak ulotne, czasami pozornie nieosiągalne – okazuje się znajdować na wyciągnięcie ręki. Bo szczęście jest w nas, bez względu na okoliczności.

Agnieszka Lis po doskonale przyjętych „Pozorach” oraz „Guzikach”, kolejny raz udowadnia, że po mistrzowsku potrafi zaglądać do wnętrza ludzkiej duszy.

Szczęściarze - ebook

35,91 zł 39,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 17,96 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

23,94 zł 39,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 17,96 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Wiesława Kamińska/2022-01-19

    Niestety nie przypadła mi ta książka do gustu, a jedyne emocje, jakie wzbudziła, to irytacja. Nawet jeśli to historia oparta na faktach, kompletnie nie spodobało mi się, że można w jednej, niezbyt długiej powieści namieszać tyle różnych problemów. Dla mnie to temat na trzy książki, a tu - kumulacja. Problem osób transseksualnych, osób niepełnosprawnych i jeszcze dodatkowo szara rzeczywistość oddziałów psychiatrycznych... Wszystkie trzy są oczywiście ważne, ale potraktowanie ich tak zbiorczo jest równie niesmaczne, jak dwa grzyby w barszczu. Ja tego "nie kupuję", ale będę śledzić Wasze opinie na temat tej książki. Może to ze mną coś nie tak?

1 - 1 z 1 opinii