Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Szóstka wron – ebook

TANIEJ 20 %

Leigh Bardugo  

28.09.2016

polski

496

MAG

9788374807081

Ocena: 4.5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Sześcioro niebezpiecznych wyrzutków.

Jeden niewykonalny skok.

Przestępczy geniusz Kaz Brekker otrzymuje ofertę wzbogacenia się ponad wszelkie wyobrażenie - wystarczy w tym celu wykonać zadanie, która z pozoru wydaje się niewykonalne:

- włamać się do niesławnego Lodowego Dworu (niezdobytej wojskowej twierdzy)

- uwolnić zakładnika (a ten może rozpętać magiczne piekło, które pochłonie cały świat)

- przeżyć dostatecznie długo, żeby odebrać nagrodę (i ją wydać)

Kaz potrzebuje ludzi wystarczająco zdesperowanych, żeby wraz z nim podjęli się tej samobójczej misji, oraz dostatecznie niebezpiecznych, żeby ją wypełnili. Wie, gdzie ich szukać. Szóstka najbardziej niebezpiecznych wyrzutków w mieście – razem mogą być nie do zatrzymania. O ile wcześniej nie pozabijają się nawzajem.

Szóstka wron - ebook

25,20 zł 31,50 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Jula/2019-02-15

  Bardzo udana porcja fantastyki. Sześciu straceńców musi dostać się do najlepiej strzeżonego więzienia w wykreowanym świecie i wykraść jednego z przetrzymywanych tam więźniów. Autorka stworzyła bardzo wyrazistych bohaterów, każdy ze swoją historią, która pokazana jest w retrospekcjach. Dynamiczna akcja i przemyślana fabuła sprawia, że książkę ciężko odłożyć nieprzeczytaną.

 • Ocena:4
  Olga Śmiełowska/2018-04-16

  Fantastyczna książka! Wielowymiarowi bohaterowie, których kochamy nienawidzimy, przemyślana historia, barwne opisy, doskonałe elementy fantastyczne. Podczas czytania złościłam się, śmiałam, współczułam, kibicowałam, przeklinałam... Ta powieść wzbudza wiele różnych emocji i właśnie to jest w niej najlepsze. To świetna przygoda - i nie tylko dla miłośników fantastyki!

1 - 2 z 2 opinii