Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Tajemnice Fleat House – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Lucinda Riley  

01.06.2022

01.06.2022

polski

448

Wydawnictwo Albatros

978-83-6733-869-1

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Niepublikowana dotąd powieść Lucindy Riley.

To szczególna pozycja, którą autorka udowodniła, że potrafi wykraczać poza ramy powieści obyczajowej, i zrobiła to w doskonałym stylu.

Tajemnice Fleat House to powieść kryminalna i choć nasuwają się przy niej oczywiste skojarzenia z Agathą Christie, z resztą twórczości Lucindy Riley łączy ją sposób splatania aktualnych wydarzeń z przeszłością.

Prywatna szkoła z internatem na angielskiej prowincji.

Podejrzana śmierć jednego z uczniów.

Kolejny zgon osoby związanej ze szkołą, który nie może być przypadkowy.

Zniknięcie małego chłopca.

A wszystko to owiane całunem tajemnicy.

Kiedy w internacie Szkoły Świętego Szczepana umiera jeden ze starszych uczniów, wszystko wskazuje na to, że nie doszło do przestępstwa. Wpływowy ojciec chłopca domaga się jednak wszczęcia śledztwa.

Prowadzenie dochodzenia zostaje powierzone młodej błyskotliwej detektyw Jazz Hunter, która ma za sobą bardzo ciężki rok. Czeka ją trudne zadanie, choćby dlatego, że nie jest w stanie wykrzesać w sobie sympatii dla ofiary. Ale przede wszystkim dlatego, że osoby, z którymi rozmawia, wyraźnie coś przed nią ukrywają. I Jazz czuje, że nie chodzi im tylko o chronienie dobrego imienia szkoły.

Jazz, która musi walczyć z własnymi demonami, zaczyna zdawać sobie sprawę, że czeka ją najbardziej skomplikowane śledztwo w jej karierze. Bo Fleat House skrywa tajemnice tak mroczne, że być może sama nie chciałaby ich odkryć.

Tajemnice Fleat House - ebook

42,69 zł 45,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2022-06-14

    Lucinda Riley tym razem w kryminalnej powieści z wątkami obyczajowymi i... podobała mi się. Autorka tak zakręciła mną, że niemal do samego końca nie wiedziałam, co tak naprawdę i za czyją sprawą zdarzyło się w Fleet House, internacie prywatnej szkoły z kilkusetletnimi tradycjami. Trzy zgony, wiele osób podejrzanych, a rozwiązanie zagadki tajemniczych śmierci to echo bolesnej przeszłości. Polecam

1 - 1 z 1 opinii