Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

The Belt w wersji do nauki angielskiego – ebook

CENA NEXTO

Agatha Rae   Marta Fihel   Grzegorz Komerski  

24.02.2023

24.02.2023

polski

262

Słówko

978-83-8175-480-4

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Język angielski - poziom B1-B2

Lubisz dobrą literaturę, a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Trzymający w napięciu thriller w wersji do nauki języka angielskiego.

 

Najbardziej antypatyczny bohater, jakiego spotkałeś, John Smith, to człowiek samolubny, arogancki i skupiony tylko na sobie. Jest kiepskim ojcem, okrop-nym mężem i jeszcze gorszym współpracownikiem. Pewnego dnia jego życie wywraca się do góry nogami za sprawą dziwnych snów. A może to wcale nie są sny?


CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi The Belt przyswajasz nowe słówka i uczysz się ich zastosowania w zdaniach. Wciągająca fabuła sprawi, że nie będziesz mógł się oderwać od lektury, co zapewni regularność nauki.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu powieści, dostęp-ne na stronie Wydawnictwa. Czytaj, jednocześnie słuchając nagrania i utrwalaj wymowę.

ĆWICZ – do każdego rozdziału powieści przygotowane zostały specjalne do-datki i ćwiczenia:

  • na marginesach stron znajdziesz angielskie i polskie objaśnienia trud-niejszych wyrazów; 
  • dzięki sekcji Before you read przypomnisz sobie lub poznasz:- kluczowe słownictwo: wyrażenia potoczne, utarte zwroty, idiomy, phrasal verbs, amerykańskie odpowiedniki słów typowych dla brytyj-skiej odmiany angielskiego;- struktury gramatyczne, z którymi na pewno już się zetknę-łaś/zetknąłeś, ale być może potrzebujesz je usystematyzować.
  • dzięki sekcji After you’ve read poszerzysz słownictwo, poznasz zasady słowotwórstwa i dowiesz się, jak uniknąć typowych błędów oraz utrwalisz znajomość struktur gramatycznych 
  • dzięki różnorodnym ćwiczeniom utrwalisz znajomość poznanego słownictwa i konstrukcji
  • odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń znajdziesz w kluczu
  • dla dociekliwych został również opracowany dział Culture, w którym omawiamy rozmaite zagadnienia, takie jak whisky, feng shui czy pila-tes
  • alfabetyczny wykaz wyrazów objaśnianych na marginesie tekstu znaj-duje się w słowniczku na końcu książki. 

 

Agatha Rae (Joanna Bogusławska) zadebiutowała na rynku anglojęzycznym w 2013 powieścią „Oenone”. Po niej pojawiła się kolejna, wydana również na rynku szwedzkim „Tangents” a także nowele „The Belt” i „The Garden”. W 2019 ukazała się jej pierwsza polska powieść „Psychopomp”, która zdobyła nagrodę główną XX Costeriny. Jest autorką zbioru wywiadów „Polki i Polacy w pracy”, w którym ponad 80 rozmówców opowiada o cieniach i blaskach wyko-nywanych przez nich zawodów.   Publikowała artykuły oraz wywiady z muzykami i autorami książek na łamach magazynów „Kino”, „Metal Hammer”, „Top Guitar”, „Perkusista” i „The Tea-cher”. Przetłumaczyła świetnie przyjęte przez czytelników „Wszyscy kochają nasze miasto. Historia grunge’u z pierwszej ręki” Marka Yarma oraz „Witamy w Polsce” Laury Klos Sokol. Prowadzi bloga maplecorner.pl o kanadyjskiej kultu-rze popularnej i dorzuca drobną cegiełkę do pracy portalu Hokej.net w postaci tłumaczeń i korekty. Pracuje nad nową powieścią. 

The Belt w wersji do nauki angielskiego - ebook

42,21 zł 46,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!