Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Totalna magia – ebook

TANIEJ 7 %

Alice Hoffman  

11.02.2020

11.02.2020

polski

320

Wydawnictwo Albatros

9788381259279

Ocena: 2 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Zawsze rzucaj rozsypaną sól przez lewe ramię. Posadź rozmaryn przy furtce ogrodowej. Hoduj róże i lawendę, na szczęście. 

Zakochuj się, kiedy tylko możesz…

Kiedy Sally i Gillian straciły rodziców, trafiły do domu przy ulicy Ma­gnolii, pod opiekę ciotek – Franny i Jet. Nie były to zwyczajne star­sze panie, ale jak wszystkie kobiety z rodu Owensów miały moc – potrafiły rzucać uroki i zaklęcia, a specjalizowały się w urokach miłosnych… Z tego też powodu okoliczni mieszkańcy straszliwie się ich bali… I przenieśli swój strach na nowo przybyłe siostry.

Dziewczęta dorastały we wrogiej atmosferze, wyszydzane i dręczo­ne. Nic dziwnego, że marzyły tylko o tym, żeby zniknąć. Gillian pierwsza uciekła z domu i korzystała z wolności nie zawsze w roz­sądny sposób, przez co napytała sobie sporo kłopotów. Sally, star­sza i bardziej odpowiedzialna, też wyjechała, tam gdzie nikt jej nie znał, i próbowała prowadzić normalne życie.

Ale klątwa Owensów odnalazła je obie – i los złączył je znowu, za sprawą fatalnego wypadku, tak brzemiennego w skutki, że mogła im pomóc tylko magia...

W ekranizacji tej książki główne role zagrały Nicole Kidman i Sandra Bullock!

Totalna magia - ebook

36,18 zł 38,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 2 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:2
  USR/2022-09-25

  1. Bardzo przeciętna powieść obyczajowa, z elementami magii.
  2. Książka właściwie nie wiadomo o czym. Brakuje tu jakiegoś motywu przewodniego. Jest trochę o zagubieniu i poszukiwaniu swojego miejsca, ale w gruncie rzeczy właściwie jest o niczym.
  3. Bohaterki są nijakie, motywy ich postępowania są totalnie nie zrozumiałe. Sam aspekt magii zepchnięty na drugi plan, przez co nawet to nie ratuje tej powieści.
  4. Powtarzalność motywów staje się nudna, przydługie opisy wyglądu bohaterek nic nie wnoszą.
  5. Nie polecam ta powieść nic nie wnosi.

1 - 1 z 1 opinii