Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Tożsamość czynu w prawie karnym – ebook

CENA NEXTO

Paweł Wiliński   Robert Zawłocki   Jacek Wojciech Giezek   Piotr Kardas   Michał Królikowski prof. UW   Marek Kulik prof. UMCS   Jarosław Majewski   Jerzy Skorupka   Sławomir Steinborn   Dariusz Świecki prof. UŁ  

15.09.2021

01.08.2021

polski

151

C.H.Beck

978-83-8235-747-9

  • PDF

Opis

Zbiór indywidualnych opracowań dotyczących zagadnienia tożsamości czynu w prawie karnym.

Jest ona rezultatem obrad ogólnopolskiego seminarium karnistycznego, w którym już od kilku lat uczestniczy kilkunastu czołowych polskich karnistów. Ujęcie tytułowego zagadnienia jest wielopłaszczyznowe: praktyczne i teoretyczne, jak również materialnoprawne i procesowe, a na koniec – filozoficzne i dogmatyczne.

Problematyka tożsamości czynu w prawie karnym jest niezwykle doniosła niemal na każdym etapie procesu karnego i przy rekonstrukcji niemal każdej przesłanki odpowiedzialności karnej. Tymczasem w nauce prawa karnego nie jest ona przedmiotem wielu opracowań. Niniejsza publikacja stanowi w związku z tym wypełnienie owej luki poznawczej, ale powinna też być traktowana jako przyczynek do dalszych pogłębionych rozważań.

Adresatem tej książki są wszyscy zainteresowani prawem karnym, a przede wszystkim prawnicy karniści, badający prawo karne oraz je stosujący.

Tożsamość czynu w prawie karnym - ebook

157,17 zł 169,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!