Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Tu i teraz – ebook

TANIEJ 7 %

Santa Montefiore  

19.05.2021

19.05.2021

polski

400

Świat Książki

9788381399593

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Nowa, niesamowita powieść uwielbianej autorki Santy Montefiore.

Gdy możesz stracić wszystko, liczy się tylko tu i teraz...

Marigold poświęciła życie, aby troszczyć się o otaczających ją ludzi. Jednocześnie dbała o ognisko domowe i prowadziła lokalny sklep, będąc przy tym aktywną przywódczynią miejscowej społeczności. Gdy zaczęła mieć luki w pamięci, wszyscy kładli to na karb jej wieku. Lecz z Marigold coś było nie tak i ludziom coraz trudniej przychodziło ignorowanie tego faktu.

Gdy zdrowie Marigold wciąż się pogarsza, jej rodzina musi nauczyć się dbać o kobietę, która zawsze dbała o nich. Lokalna społeczność, chcąc okazać wsparcie, zapewnia, że nadal uwielbia Marigold i że utrata pamięci nigdy tego nie zmieni, bo są ludzie, którzy mogą pamiętać wszystko za nią...

Sugestywna, emocjonalna, tętniąca życiem… Nowa powieść Santy MontefioreTu i teraz” to najbardziej poruszająca książka, jaką przeczytacie w tym roku.

„The Sunday Times”

Tu i teraz - ebook

30,60 zł 32,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Wiesława Kamińska/2021-05-29

  To nie jest najlepsza książka, która wyszła spod pióra Santy Montefiore...
  Przeczytałam całą, bo sama mam do czynienia w najbliższej rodzinie z demencją i wiem, z czym przyszło się mierzyć rodzinie Marigold, dotkniętej tą straszną chorobą. Każdego dnia trzeba toczyć walkę z samą sobą, przeciwstawiając miłość zdrowemu rozsądkowi. Tak bardzo chcielibyśmy zrobić coś, co rozwieje mgłę niepamięci u cierpiącej na demencję osoby, choć wiemy dokładnie, że to z dnia na dzień jest coraz mniej możliwe...
  Dlatego też książka przytłacza, choć nie brak chwil wzruszenia. Ja się z nią zmierzyłam i nie żałuję, a czy Wy po nią sięgniecie, musicie rozstrzygnąć sami.

1 - 1 z 1 opinii