Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Tylko bądź przy mnie – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Laura Kneidl  

22.01.2020

22.01.2020

polski

416

Jaguar

978-83-7686-877-6

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Kontynuacja i zamknięcie historii Sage, którą czytelnik poznał w tomie Tylko mnie kochaj. Po dramatycznym rozstaniu z Luką, Sage ląduje w tanim obskurnym motelu. Znowu nie ma się gdzie podziać, ponieważ Luka podczas kłótni wyrzucił ją z mieszkania. Jest zrozpaczona, tęskni za chłopakiem i boi się Alana, swojego ojczyma, od którego, jak sądziła, uciekła na zawsze.
Alan molestował Sage przez kilka lat. Zmusił ją do milczenia na ten temat, grożąc, że  skrzywdzi młodszą siostrę Sage, Norę. W motelu zjawia się April i zszokowana warunkami, w jakich mieszka przyjaciółka, sprowadza ją z powrotem do mieszkania Luki.
Sage zaczyna terapię grupową, na którą, jak się okazuje, chodzi też jej znajomy ze studiów, Connor. Poznaje innych ludzi z trudną przeszłością, zaprzyjaźnia się z Connorem i coraz lepiej radzi sobie z lękiem. Niebagatelną rolę w tym trudnym procesie odgrywa Luka, który, jak się okazuje, nadal kocha Sage i gotów jest ją wspierać i jej pomagać.
Tymczasem zaczynają pojawiać się tajemnicze przesyłki i docierają do rąk Sage. Zanim dziewczyna orientuje się, skąd pochodzą i kto jest ich nadawcą, dochodzi do niespodziewanego spotkania. Teraz Sage już nie ma wyboru…
Sage opowiada Luce o wszystkim, co ją spotkało. Luka jest pierwszą osobą, poza terapeutką, która poznaje trudną przeszłość Sage. Jest wstrząśnięty tym, co usłyszał, i sugeruje Sage złożenie doniesienia na policji. Dziewczyna jednak odmawia, pamiętając o umowie, do jakiej przed laty zmusił ją ojczym. Ma milczeć, w przeciwnym razie Alan skrzywdzi jej siostrę.
Czy Sage zdoła zapobiec tragedii?

Tylko bądź przy mnie - ebook

30,69 zł 33,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2020-02-17

    Druga część historii Sage ujęła mnie bez reszty. To w dalszym ciągu słodko-gorzka historia molestowanej przez lata dziewczyny, która w wieku osiemnastu lat próbuje ułożyć sobie życie z dala od swego oprawcy, nie mogąc liczyć na niczyją pomoc, a wspiera ją jedynie grupka przyjaciół.
    Jej wewnętrzna walka z demonami przeszłości cały czas wywołuje paniczny lęk przed ludźmi i zakodowane obawy o los młodszej siostry, która mogłaby podzielić jej los i paść ofiarą zwyrodnialca we własnym domu rodzinnym. Autorka w drugiej części powieści przedstawia te strasznie skomplikowane losy Sage w sposób bardzo przemyślany i ciekawy, dużo lepiej, niż w pierwszym tomie. To też wielki plus, bo często kontynuacja w książkach jest mniej udana. Polecam lekturę zwłaszcza młodym ludziom, choć mnie się także spodobała, a do młodzieży już się nie zaliczam.

1 - 1 z 1 opinii