Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Tylko jedna chwila – ebook

PROMOCJA 40 %

Sylwia Markiewicz  

09.09.2022

09.09.2022

polski

Pascal

978-83-8317-012-1

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Nawet najtrudniejsze doświadczenia mogą być początkiem czegoś dobrego.

Aleksandra, uznana malarka, mieszka w Warszawie z mężem i pięcioletnią córką. Jej - wydawać by się mogło - idealne życie przerywa wypadek samochodowy.

Joanna mieszka w Skierniewicach, jest nauczycielką, opiekuje się matką. Spokojną egzystencję diametralnie zmienia niespodziewana wizyta szwagra - Gracjana. Okazuje się, że kobieta musi nie tylko zająć się siostrzenicą, ale również rozwikłać tajemnice, które zostawiła po sobie Aleksandra. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy do miasta wraca były chłopak Joanny.

Danuta ucisza alkoholem demony przeszłości i niespełnione ambicje. Jej depresję pogłębia rodzinna tragedia. Kobieta ma żal do losu, że zabrał jej niewłaściwą córkę.

Często życie innych ludzi wydaje się nam perfekcyjne - kariera, pieniądze, rodzina. Jednak to czasami tylko gra pozorów. Jak bardzo możemy się mylić? Czy każdy z nas ma mroczne tajemnice? Czy może się okazać, że tak naprawdę nie znamy naszych bliskich?

Tylko jedna chwila - ebook

23,94 zł 39,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 23,94 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2022-10-05

    Przyglądając się sielskiej, urokliwej okładce książki, można spodziewać się raczej lekkiej, przyjemnej historii. Zgłębiając jednak treść, można przekonać się jak bardzo zostaliśmy wyprowadzeni w pole. „Tylko jedna chwila” to przemyślana, głęboka, mądra i poruszająca bardzo trudne problemy społeczne historia obyczajowa z nutką sensacji.Spotykamy tu depresję, alkohol w zaciszu domowym, żałobę, trudne relacje rodzinne. Niby powieść obyczajowa, o prozie życia, a jednak ze zdrową dawką sensacji, która zapewnia parę zwrotów akcji.Polecam

1 - 1 z 1 opinii